У холі Одеського національного морського університету відбулось урочисте відкриття фотовиставки, яка присвячена 40-річчю проведення Політики реформ та відкритості Китаю.  Морський університет співпрацює з декількома вишами Китайської народної республіки. На його базі діє центр досліджень Китаю. Саме в рамках роботи цього центру спільно з Генеральним консульством КНР в Одесі і була відкрита виставка.

Одеський національний морський університет має давні традиції співробітництва з Китайською народною республікою. Перші кроки були зроблені ще в 1950 році, коли Одеський інститут морських інженерів почав підготовку кадрів для морської галузі КНР. Потім було укладення прямих договорів з суднобудівними, судноремонтними підприємствами і проектними організаціями. Сьогодні університет співпрацює з декількома вишами Китайської народної республіки.

Сергій Руденко, ректор ОНМУ

 сьогодні вже 40 років, як Китай зробив перші кроки. Це друга економіка в світі. Для нас це важливо бачити досвід. Країна швидко набирає оборотів. Ми вважаємо, що наша дружба з КНР для університету, міста і країни

На базі університету минулого року було відкрито центр досліджень Китаю спільно з Китайською академією соціальних наук. Саме в рамках роботи цього центру за участі Генерального консульства КНР в Одесі і була відкрита фотовиставка, яка присвячена 40-річчю проведення Політики реформ та відкритості Китаю.

 Сун Лицюнь, генконсул КНР в Одесі

За прошедшие 40 лет китайский народ под руководством компартии Китая создал чудо экономического и общественного развития. Китай и Украина –хорошие партнеры. Сотрудничество развивается очень динамично. Получило большой успех.

Серії живих та  яскравих фотографій демонструють історичні події та великі досягнення політики реформ і відкритості Китаю, представляють плодотворні результати співробітництва КНР  зі світом. Фотовиставка дає уяву про процес еволюції економіки та внутрішню логіку політики реформ Китаю, про зміни, що відбулися в країні після запровадження  цих процесів і  їх вплив  на весь світ.

 Марія Бощак, студент ОНМУ

Виставка проводиться вдруге в Одесі і вперше в морському університеті. За словами організаторів, вона дає можливість студентам детальніше ознайомитись  з історією китайської політики реформ та відкритості. Для відвідування експозиція доступна до 31 березня.

 

  

Комментарии закрыты