До ювілею народної артистки України Лариси Зуєнко Одеська опера дає виставу «Мадам Баттерфляй». З головною партією Чіо-чіо-сан Лариса Павлівна виходить на сцену театру вже п’ятнадцять років. Нагадаємо, що недавно публіці було представлено нове прочитання цього твору. Але спеціально до бенефісу співачки вирішено показати саме попередню версію  вистави.

 Лариса Зуєнко, народна артистка України

Як зазначила Лариса Зуєнко партія ЧІо-чіо-сан  — це своєрідна віха в її творчості, одна з найулюбленіших партій в репертуарі наряду з Травіатою.

 Лариса Зуєнко, народна артистка України

Лариса Зуєнко – випускниця одеської консерваторії в класі Галини Поливанової. Після закінчення недовгий час служила в українському театрі, і починаючи з 1988 року  — солістка одеської опери. В репертуарі співачки більше 20 партій. Крім того, Лариса Павлівна викладач кафедри сольного співу музичної академії ім. Нежданової.

Василь Навротський, народний артист України

В’ячеслав Чернухо-Воліч, головний диригент театру

15 грудня одеська опера представляє чудове сузір’я найкращих солістів в бенефісній виставі «Мадам Баттерфляй» на честь ювілею народної артистки України Лариси Зуєнко. За диригентським пультом  — головний диригент театру В’ячеслав Чернухо-Воліч.

ЛАЙФ 35 0.20-0.29

Комментарии закрыты