31 липня в Одесі пройшла сесія міськради. Одне з головних питань порядку денного — віддати в аренду на 20 років землі санаторію Молдова, що розташовується за адресою Посмітного 2.  Рішення напередодні узгодила земельна комісія.   На початку засідання депутат Ольга Квасницька закликала зняти це питання з порядку денного. Вона зачитала прохання консула Молдови, в якому йдеться про те, що влада сусідньої країни оскаржує права на майно цієї ділянки у суді. Як і очікувалося, депутатку не почули,  а ситуація ближче до завершення розв’язалася несподіванкою.

Олександра Олійникова, департамент маркетингу і міжнародних зв’язків
На адресу департаменту міжнародного співробітництва та маркетингу надійшло термінове звернення від МЗС  України з зверненням щодо перенесення розгляду4 питання стосовно санаторію Молдова по вулиці Посмітного  на наступну сесію міської ради.

Депутати не стали ігнорувати це звернення. Проте міський голова Геннадій Труханов висказав невдоволення тим, що таке прохання поступає вже не вперше, а місто за останні  два роки через це недоотримало 4,5 млн грн. Так, мер дав доручення організувати зустріч для  обговорення питання.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова
Ви, пожалуйста, организуйте встречу мне с Генеральним Консулом Молодовы здесь, пригласите, пожалуйста, депутатов  наших   земельную комиссию и профильную я скажу вам состав кто будет на встрече, если обратитесь и может посол если он будет здесь Моллдовы, пригласите представителя иностранных дел В Одессе или по Югу Украины, чтобы мы задали вопрос и получили на них какие-то ответы, что там происходит, потогму что это нескончаемы какой-то процесс, мы выносим, нас просят мы снимаем.

Додамо, що площа цього санаторію складає понад 4 с половиною гектари. А суперечки навколо нього йдуть вже кілька років.  Наразі його хотіли передати в оренду компанії «МакстГрупп».

Комментарии закрыты