КАЗКОВИЙ СВІТ ТАНЦЮ

Юхим Коган — відомий в Україні балетмейстер-постановник, творчість якого високо оцінена не лише в нашій країні, але і далеко за її межами. У 1979 році він заснував ансамбль танцю «Дитинство», який на сьогодні є одним з кращих художніх колективів України, лауреатом численних міжнародних конкурсів і фестивалів. Майже 25 років тому за ініціативи Юхима Когана був створений Одеський Міський центр хореографічного мистецтва. Чим сьогодні живе колектив, розповів програмі його керівник – Юхим Аркадьович Коган, він гість нашої студії сьогодні.

НАШІ НА КАРТІ СВІТУ

«НАШІ на карті світу» — це 80 історій про надзвичайних людей:  українців за походженням чи місцем народження. Книжка, що стала логічним продовженням телепроекту журналістки Уляни Скицької, — про українців, яких визнав увесь світ, що змінили хід історії, чиї досягнення дивують та вражають. Один з героїв книги –Владислав Терзиул, відважний одесит, що зійшов на найбільші вершини світу. На презентації книги були присутні дружина та донька легендарного альпініста.

БЕРЕГ ОВІДІЯ

Громадська організація Спілка майстрів« Берег Овідія», спільно з Міською художньою галереєю, з нагоди святкування в Україні «Дня працівників культури та майстрів народної творчості» представляють  одеситам та гостям нашого міста підсумки міжнародного творчого симпозіуму «Мелодії степу і моря». Експозиція під назвою «Чорномор’є» розміщена у виставковій залі Будинку милосердя Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря.

Комментарии закрыты