Основне завдання міста на сьогодні — залучити європейські інвестиції для реалізації інфраструктурних проектів, що поліпшують життя одеситів. 5 травня, напередодні святкування «Днів Європи», відбулася зустріч міського голови Геннадія Труханова з представниками Єврокомісії та Європарламенту, для обговорення нового проекту в Одесі — Екологічного парку.

Геннадій Труханов, Одеський Міський Голова

Одесса сегодня второй город в Европе, который подключились к реализации данного проекта. Экологический парк — это не просто какой-то проект, который мы реализуем и забудем. Это уже своеобразная экологическая культура одесситов. И основной упор мы сделаем, конечно, на школьников. Обсуждаем, где это сделать лучше, но, я считаю, что это будет и в новых парках, которые мы сегодня реализуем. В Греческом парке, конечно, в перспективе. До этого, в местах такого массового посещения, парки наши. Мы выбираем сегодня, где он будет компактно реализован, с чего начать, но рассматриваем, в том числе, и Трассу Здоровья.

Зробити одеситів екологічно культурними — мета, яку ставить перед собою даний проект. Концепція самого Екопарку об’єднує інноваційні технології для сортування і розділення сміття та виховання дбайливого ставлення і поваги до природи.

Георгіос Кремліс, голова підрозділу екології Еврокомісії

Пан мер планує відкрити в Одесі Еко-парк, в якому будуть представлені такі напрямки, як підвищення освіти, виховання в області екології, а також кращі методи обробки відходів і підвищення уваги до навколишнього середовища. Пан мер, абсолютно справедливо вважає, що еко-виховання потрібно починати з раннього віку — зі школи. І, одним із завдань створення такого парку, є проводити і реалізовувати еко-виховання, за допомогою тренінгів, демонстрацій, ігор для дітей і студентів. Одеса проявляє чудові і серйозні ініціативи, щоб підтримати навколишнє середовище і стати зеленим містом не тільки в Україні, але і у всьому Чорноморському регіоні. Якщо все піде, як ми плануємо, відкриття такого парку відбудеться вже у вересні.

Ініціативи в області екології, несуть істотні зміни, яких Одеса потребує і чекає вже багато років. Питання екології не знають кордонів, тому сьогодні усі ми повинні об’єднати зусилля, дивлячись на досвід Європи, для створення чистого і зеленого міста на березі моря.

Комментарии закрыты