13-го квітня в Одесі відбувся «Експертний день» для представників малого та середнього бізнесу, на якому учасники мали змогу поглибити знання у сфері внутрішніх та зовнішніх комунікацій, отримати поради від спеціалістів щодо правових, фінансових та організаційних аспектів власної справи, проконсультуватися та знайти вирішення проблем свого бізнесу, а також знайти нових партнерів та компанії для співпраці.

Валентина БУТКОВСЬКА, національний координатор проекту ТЕПМ
Сегодняшнее мероприятие организовано в рамках проекта «Длительный экономический подъем для мира» от Благотворительного фонда «Каритас Одесса УГКЦ» при финансовой поддержке австрийского Агентства развития.

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» та Благодійний фонд «Карітас Одеса» Української греко-католицької церкви реалізують проект, направлений на розвиток підприємництва під назвою «Тривалий економічний підйом для миру». «Експертний день» в рамках проекту поєднав виступи бізнес-професіоналів з консультуванням початківців у бізнесі.

Олександр СЛАВСЬКИЙ, співорганізатор, лідер Big.U
Сегодня мы проводим «Экспертный день» — это возможность получить консультацию от экспертов для представителей малого и среднего бизнеса совершенно бесплатно. Любой человек, у которого есть бизнес или бизес-идея, может прийти и задать вопрос нужным ему специалистам — по финансам, бухгалтерия, юристы. Мы думаем, что это существенно поможет представителям бизнеса в формировании их проектов и идей.

На заході виступили з повідомленнями представники «Карітас-Одеса УГКЦ», а також фахівці з рекрутингу, з кредитування бізнесу, спеціалісти відповідали на питання «як побудувати роботу малої команди». Крім виступів кожен відвідувач заходу мав 2 години для консультацій з експертами.

Володимир ПЕТРУШЕВ, відвідувач «Експертного дня»
Занимаюсь медом из экологических лесов Украины и производим медовые лакомства — консервируем медом ягоды, орехи, фрукты. В «Каритас» принимали участие дважды. Те преподаватели, которые там преподают, их и уровень знаний, и практика вдохновляют. Для меня это очень полезно. И для большинства таких, как я, которые делают что-то полезное, — и для них встает вопрос «как предложить?». Мы же пришли сюда за своим клиентом, за покупателем, поэтому учимся. 

Допомагали підприємцям, яким потрібен порядок в обліку, стабільність фінансових потоків і оптимізація бізнес-процесів. Які питання ставлять експертам ФОПи найчастіше?

Зоряна СТАНКЕВИЧ, Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів
Как правило, много у них вопросов по организации учета, по тому, как понять и увидеть свою маржу, прибыль и, в итоге, как развиваться дальше. Если человек имеет навыки предпринимательства и он уже что-то создал, он хочет большего — и ему нужно в этом помочь.

Слід зазначити, що не зважаючи на дощовиту суботу, підприємців, охочих взяти участь в заході «Експертний день», виявилось багато.

Комментарии закрыты