У новій багатопрофільній лікарні Святої Катерини діагностичний та хірургічний напрямки представлені величезним спектром послуг. Хірургічний центр — це сучасні малотравматичні планові та екстрені хірургічні операції; діагностичний центр — медичні дослідження із застосуванням сучасного обладнання, які дають експертну точність. В обох напрямках активно працює ендоскопічне відділення лікарні Святої Катерини, надаючи пацієнту можливість в комфортних умовах відчути усі переваги сучасної діагностики й ендоскопічної хірургії.

Віталій ГУЦУЛЮК, лікар-хірург, лікар-ендоскопіст
Отделение специализируется на смотровой эндоскопии, и представлено у нас 2 кабинетами, и на оперативной эндоскопической хирургии. Смотровая эндоскопия — это вид исследований, который позволяет осмотреть внутренние органы и состояние слизистой этих органов. Эндоскопическая оперативная хирургия связана с органосохраняющими вмешательствами на органах брюшной полости.

Інноваційні ендоскопічні технології багатопрофільної лікарні Святої Катерини дозволяють фахівцям проводити ранню діагностику і лікування захворювань стравоходу, шлунку, 12-палої кишки, всіх відділів товстого кишечнику, а також виконати бронхоскопію — переглянути трахею, бронхи головні, сегментарні і часткові.

Віталій ГУЦУЛЮК, лікар-хірург, лікар-ендоскопіст
В настоящее время в Клинике Святой Екатерины стоит современное оборудование последнего поколения фирмы Olympus, видеоэндоскопическая стойка. Возможности очень велики. В первую очередь, это увеличение, которое дает видеоэндоскопическое оборудование по сравнению с фиброволоконной оптикой, увеличение до 60 раз. И, самое главное, это узкоспектральный режим эндоскопии NBA, который позволяет диагностировать ранние формы рака слизистого и подслизистого.

Саме для профілактики і раннього діагностування можливого раку слизового і підслизового, для того, щоб максимально зберегти внутрішній орган у ході оперативного втручання —  у Європі діє «золотий стандарт» ендоскопічного дослідження, яке рекомендоване всім після 40 років. В Україні про диспансеризацію майже забули.

Віталій ГУЦУЛЮК, лікар-хірург, лікар-ендоскопіст
К сожалению, в Украине сейчас «бум» онкологических заболеваний, и оперативные вмешательства направлены на удаление или резекцию части органа или всего органа. Речь ведется о том, что нужно проводить профилактику и выявлять ранние формы рака. Для того, чтобы пациенту можно было предложить оперативное вмешательство, связанное с удалением одного-двух слоев в этом органе, а не удаление части органа либо всего органа.

Таку операцію нам вдалося побачити на власні очі. Резекція і диссекція слизової прямої кишки з приводу об’ємного утворення, яке є предонкопатологією з дуже високим ризиком переродження.

Віталій ГУЦУЛЮК, лікар-хірург, лікар-ендоскопіст
Это очень сложные операции потому, что они направлены не только на удаление объемного образования, а на удаление этого образования в пределах стенки исследуемого органа. Толщина прямой кишки примерно 4мм, нам нужно убрать 2 слоя и оставить по 2мм в стенке кишки. Технологически очень сложные вещи. Но в Клинике Святой Екатерины есть все необходимое оборудование, а самое главное, есть специалисты, которые проводят такие оперативные вмешательства, а их в Украине единицы.

Додамо, що ряд ендоскопічних досліджень в лікарні Святої Катерини при бажанні пацієнта проводяться під медикаментозним сном — без болю. Медикаментозний сон не є наркозом, хоча його теж контролює лікар-анестезіолог. А період відновлення після сну триває не більше 20 хвилин. Сучасна ендоскопія розкриває великі можливості для точної діагностики різних захворювань. Це допомагає лікарю розпізнати хворобу на початковому етапі і вибрати максимально ефективну тактику лікування.

Комментарии закрыты