В Одесі планується впровадження сучасної безготівкової системи оплати за проїзд в громадському транспорті. Щоправда, реалізація такої системи затягнулась. Тому 12 вересня в Одеській мерії комісія з питань транспорту та дорожнього господарства затверджувала інвестиційний договір. Що входить в договір і який далі етап реалізації, далі в сюжеті.

Майже 1,5 року триває історія із впровадженням електронного квитка в громадському транспорті Одеси. І ось 12 серпня в Одеській мерії  комісія  з питань транспорту , дорожнього господарства та зв’язку затвердила інвестиційний договір, який вичитувався не один місяць. Далі договір направлять на розгляд робочій групі по електронному білету. А після того його винесуть на сесію міської ради.

Олександр Ілько, директор департаменту транспорту ОМР

Суть этого договора это технологическая карта о взаимоотношении оператора и города как заказчика самих услуг. Я хочу сказать что реализация делиться на два основных этапа, прежде это работа и реализация работы городского транспорта и в дальнейшем это реализация на других перевозчиков. Конечной точкой и стадии реализации электронного билета это является оплата перевозчику за фактически выполненный рейс.

Основна задача нового проекту — це  зробити розрахунок в транспорті зручнішим і швИдшим. А найголовніше — саме електронний квиток допоможе вирішити таку важливу для міста проблему, як тіньові потоки грошей у транспортній сфері.  Електронна система усуне всі ці проблеми і дасть можливість контролюючим органам при необхідності перевірити прозорість розрахунків. Також в ході обговорення , директор департаменту екологічного розвитку Сергій Тетюхін представив проект «Північ — Південь» і розповів, що даний проект знаходиться на етапі підготовки документації щодо закупівлі нового рухомого складу, a  саме двадцяти однієї одиниці двадцятиметрових вагонів.

 

 

Комментарии закрыты