В одеському Палаці спорту 24 серпня кращі кікбоксери світу вийдуть на ринг у грандіозному турнірі FEA WORLD GP. Це перший і найбільший турнір з професійного кікбоксингу в Україні. Найочікуванішою подією вечора є бій за володіння тимчасовим чемпіонським поясом FEA у важкій вазі між українцем Павлом Журавльовим та представником Туреччини Мехметом Озером. Напередодні, 23 серпня відбулося контрольне зважування та так звана дуель поглядів. Наша знімальна група побувала там та дізналася настрій спортсменів перед боями. Детальніше дивимося в сюжеті.

 Українські спортсмени вже досить довго входять в число знаних бійців з кікбоксингу та представляють країну на світових аренах. Проте 24 серпня саме в одеському Палаці спорту кращі з кращих вийдуть на ринг у турнірі FEA WORLD GP, що стане початком історії професійних змагань з кікбоксингу в Україні. Головною подією вечора є бій за володіння тимчасовим чемпіонським поясом FEA у важкій вазі. На рингу зустрінуться багаторазовий чемпіон Туреччини та Світу Мехмет Озер та володар безлічі чемпіонських титулів і поясів, таких як FFC і Glory, українець Павло Журавльов.

 Павло Журавльов, кікбоксер (Україна)

 

За счет именно таких турниров, это первый турнир в Украине, я надеюсь, это старт будет для того, чтобы показать в массы, людям, что такое кикбоксинг профессиональный и что есть у нас бойцы и очень крутые бойцы, которые отдают много времени и сил для поддержания своей формы, для достижения своих каких-то целей.

Рівно 10 років тому Павло Журавльов, відомий під прізвиськом Кайман, і турецький спортсмен Мехмет Озер вже билися: тоді Журавльов технічним нокаутом в 3-му раунді здобув перемогу. Зараз прийшов момент довгоочікуваного реваншу. 23 серпня відбулося зважування та зустріч спортсменів для так званої дуелі поглядів.

Павло Журавльов, кікбоксер (Україна)

 

Мы встретились пока что только взглядом в спортзале, поэтому наверное что-то говорить еще преждевременно. В любом случае, выходя на любой бой, каждый спортсмен  рассчитывает на свою победу. Я не исключение, я жду от себя только победы. Я думаю, что у него такие же мысли по поводу меня. Поэтому мы готовимся на полную — 5 раундов тяжелого боя.

Станіслав Буланов, тренер Павла Журавльова

 

Супертяжелый вес — каждый удар может быть решающим. Поэтому расслабляться нельзя. Надо быть настроенным с любым соперником, максимально быть сконцентрированым и подготовленным. Нельзя на ринг выходить и недооценивать соперника. Мы готовились практически все лето, не отдыхали. Мы работали над общей физической подготовкой, потом это было тактико-техническая. Мы хорошо подошли к бою, готовы. Поэтому завтра вы увидите хороший интересный бой.

Турецький файтер — неодноразовий переможець Чемпіонату Світу і Європи з кікбоксингу — теж налаштований рішуче та не збирається втратити свій другий шанс.

 Мехмет Озер, кікбоксер (Туреччина)

 

За 10 років все змінилося і зараз чемпіона у важкій вазі треба змінити. Я приїхав, аби перемогти Павла и забрати пояс.

 Загалом в турнірі братимуть участь 30 спортсменів з різних куточків світу. Серед них — фінальна четвірка в категорії до 71 кг з одними з топових файтерів в даній категорії. У першому півфіналі зустрінуться представник України Станіслав Казанцев і представник республіки Білорусь Жора Акопян.

 Станіслав Казанцев, кікбоксер (Україна)

 

Самый опасный для меня соперник — это первый. Его расцениваю, как самого опасного для себя в первую очередь, но я пришел за поясом, я пришел для того, чтобы порадовать одесситов 24 числа и я пришел для того, чтобы победить. Поэтому я настроен, настроен максимально, мотивация запредельная. 

Жора Акопян, кікбоксер (Білорусь)

 

На самом деле все бойцы готовы хорошо, в четверке все готовы на сто процентов. Естественно у всех есть шансы на победу, но как говорится победит сильнейший и вы все увидите завтра. Свои шансы оцениваю на то, чтобы победить, настроен на победу.

У другому не менш захопливому півфіналі зійдуться представник Туреччини Фуркан Карабаг і представник Республіки Молдова Костянтин Русу. Амбіціям усіх немає межі, їхня — мета чемпіонський пояс FEA LIGHTWEIGHT.

 Костянтин Русу, кікбоксер (Молдова)

 

Эта четверка еще один шаг для того, чтобы доказать мне и всем, что я самый лучший в 71 кг и в 77. Так что завтра приходите, будут очень интересные бои.

 Фуркан Карабаг, кікбоксер (Туреччина)

 

Мені дійсно приємно зустрітися з таким сильним супротивником. Я вважаю, що бой буде дуже видовищний і він запам’ятається всім. 

За плечима усіх спортсменів багато перемог та чемпіонських титулів, усі прагнуть стати кращими, проте виправдати свої слова та показати техніку у всій красі вони зможуть саме на рингу вже 24 серпня.

Комментарии закрыты