ФЕСТИВАЛЬ «МАСЛЯНА»

СВЯТКУВАННЯ МАСЛЯНОЇ В ОДЕСІ

В Україні розпочалася Масляна. На вихідних 17 та 18 лютого одеситів запрошують в Міський сад, аби весело та смачно відзначити це свято. На фестивалі будуть відтворені традиції святкування Масляної в споконвічно українському стилі. Гості зможуть поринути у свято і через автентичні ігри. Протягом усього фестивалю працюватимуть фудкорти, де учасники зможуть насолодитися традиційними стравами Масляної, зокрема — млинцями. Майстри хенд-мейд запропонують тематичні сувеніри, а для маленьких гостей пройдуть «Козацькі розваги» та майстер-класи зі створення ляльок-мотанок, декупажу та написання казок.

Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму ОМР

«Уже стало хорошей традицией в Одессе отмечать масленицу. Очень широко, ярко, настоящими народными гуляниями. мастер-классами, угощениями, концертной программой. Город активно знакомит и молодежь и детей, с удовольствием напоминает людям более взрослого поколения о веселых ярких традициях, о национальном концепте празднования. И я думаю, это еще один прекрасный повод, что бы семьи, люди, так сказать третьего возраста, пришли на те локации, которые заявлены городом и ощутили эмоциональный подъем, настроение праздника».

На концертному майданчику в Ротонді гостям фестивалю продемонструють музичну програму. Виступлять оркестр Одеського муніципального театру духової музики ім. Олександра Саліка, хорові колективи міста і області, дитячі та дорослі фольклорні ансамблі, колективи Українського культурного центру, а також солісти – лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Святкування масляної в Одесі пройде 17 та 18 лютого.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован