Напередодні новорічних та різдвяних свят одеська міська рада за ініциативою мера Генадія Труханова подарувала маленьким одеситам та іх батькам дивовижну можливість самостійно прикрасити  святковий пряник. На Приморському бульварі відбулося урочистосте відкриття фестивалю пряників. В теплому павільоні співробітники та студенти Одеської національної академії харчових технологій провели для діточок майстер-класи. Від тепер кожного дня протягом зимових канікул всі бажаючи можуть долучитися до цьієїї смачної творчостї.

 Одеса готується до новорічних та різдвяних свят. Перше диво відбулось на день Св Миколая, коли засяяла яскравими вониками головна ялинка міста. В суботу на Приморському бульварі біля памятника Дюку відбулося урочистосте відкриття фестивалю пряників.

 Тетяна Маркова, директор департаменту культури і туризму ОМР

 ребята будут учитьсяправильно сервировать стол, готовить вкусную еду. Разукрашивать пряники.и просто угощаться, что тоже не маловажно. Ощущение праздника. Как его подготовить. Чтобі подарить радость роднім.мі благодарні нашим партнерам. Училищу, которое оформило пряничніе домики и пишевой академии, которая проводит мастер-класси.

ЗК: Біля кожного стенду збиралися зацікавлені поціновувачі солодкого. Але більше глядачів та участників об’єднав центральний стіл факльтету технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, де діти різного віку: школяри та дошкільнята мали можливість своїми руками прикрасити смачні та ароматні пряники.

  Натела Кордзая, центр управління прийому на навчання ОНАХТ

Наша академия любит необічніе форматі мероприятий. Єтот праздник социальній. Мі хотим привнести свою лептув светлое дело, которе происходит впердверии таких праздников. Как новій год и Рождество.

Співробітники та студенти Одеської національної академії харчових технологій провели для діточок майстер-класи як прикрасити святковий пряник. Зелена, рожева, біла барви та пряники у вигляді ялинок, сердечок  та чобітків в умілих руках майстрів перетворювалися на цікаві їстівні новорічні прикраси. Діти одразу переймали досвід дорослих і з задоволенням створювали свої шедеври.

Найголовніше в процесі прикрашання пряників, кажуть фахівці, робити все з душею. Один єдиний маленький штрих указує на характер людини, її відношення до краси, до світу.

  Валентина Дідуренко, начальник організаціонного відділу ОНАХТ

17.05-17.14 Не обязательно уметь рисовать. Нужна глазурь цветнаяи пряники. Проявляем франтазию,то что хотим изобразить.

В затишному теплому павільоні діти не тільки навчалися прикрашати святкові пряники різнобарними помадками, отримували солодкі подарунки, зроблені своїми руками, а також просто насолоджувалися зимовою казкою, створенною майстрами-кондитерами.

Дійсно, не можна повірити, що ці яскраві, чудові хатинки- справжні шедеври кондитерського мистецтва – можна зїсти. Кожен день до 8 січня на фестивалі пряників, який проходить на Приморсьому бульварі біля памятника Дюку всі бажаючи можуть дізнатися як правильно сервірувати святковий стіл, виготувати смачні страви, прикрасити їх. А також діточок чекають пригощання ароматними пряниками від всіх участників фестивалю.

 

Комментарии закрыты