В Одесі стартував уже п’ятий відкритий освітній форум «Сучасна одеська школа. Партнерство заради майбутнього», спрямований на поліпшення якості освіти. Вперше форум проводиться одразу у всіх районах міста. У Суворовському районі захід відбувся на базі Одеської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів-гімназії №13. У ньому взяли участь педагоги, науковці і батьки. З вітальним словом перед форумчанами виступив Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов зупинився на питанні інклюзивного навчання, підкресливши, що в місті працюють вже 8 інклюзивно-ресурсних центрів. І один з них є базою для підготовки дефіцитних кадрів.

Підчас форуму в школі розгорнули 5 локацій, на кожній з яких фахівці одного з напрямків впродовж академічної години обговорювали пропозиції учасників форуму.

Почався ювілейний п’ятий форум «Сучасна одеська школа. Партнерство заради майбутнього» саме в 13-й школі-гімназії недаремно — це найбільший навчальний заклад в Україні, тут навчаються 2480 учнів!

Напрацювання педагогів на форумі будуть презентовані від Суворовського району для поліпшення якості освіти в місті. Далі серед запропонованих ідей будуть відібрані кращі, які профінансують і реалізують в рамках Міської програми розвитку освіти Одеси.

Комментарии закрыты