У виставковій залі одеського історико-краєзнавчого музею відкрився фотографічний арт-проект Вікторії Сергєєвої « CONTENTUS». Чорно-білі фотографії розкривають авторське бачення світу, його міркування, філософські роздуми … Наші кореспонденти були на відкритті вернісажу.

Персональна виставка молодого одеського автора Вікторії Сергєєвої представляє фотороботи, виконані в монохромній техніці. Це перший проект, в якому фотограф виступає одночасно як режисер-постановник і як художник. Виставка має назву « Контентус» — зміст.

Вікторія Сергєєва, фотограф

Вікторія розповідає що в її житті був період, коли вона не тільки надавала перевагу чоловічому стилю в одязі, а й приймала складні, нежіночі рішення. Вона вважає, що сьогодні цей образ поширений, коли жінка відходить від класичної ролі призначення іі тільки в рамках сім’ї.

Сергій Чех, фотограф

Саме чорно-білі фотографії, на думку автора, роблять акцент на головному – на баченні світу, міркуванні, філософських роздумах.

Вікторія Сергєєва, фотограф

Фотографічний арт-проект Вікторії Сергєєвої « CONTENTUS відкрито у виставковій залі одеського історико-краєзнавчого музею до 24 березня

Комментарии закрыты