У Всесвітньому клубі одеситів відкрилась фотовиставка Георгія Ісаєва «Остатки роскоши. Люди, годы, коты». Вже декілька років майстер позбавлений можливості фотографувати. Тому ця виставка – своєрідне відлуння попередніх. До експозиції увійшли знімки різних років – від епохи чорно-білої плівкової фотографії до сучасного кольорового цифрового фото.

Виставки відомого одеського фотохудожника Георгія Ісаєва звжди привертали особливу увагу глядача. Він працював практично у всіх основних напрямках світлопису – портрет,жанр, натюрморт. Але його виставки завжди були тематичними. Вони поєднували в собі всю багатогранність та різнобарвність нашого міста.

Георгий Исаев – известнийфотограф в городе. Человек, за плечами которого много выставок. В литмузее устраивал 3-4 выставки, о которых говорил весь город

«Остатки роскоши. Люди, годы, коты» -це своєрідне відлуння попередніх виставок. До експозиції увійшли знімки різних років – від епохи чорно-білої плівкової фотографії до сучасного кольорового цифрового фото. І ті, та інші — спосіб бачення майстра, передачі настрою, стану, кольору, часу.

Євген Голубовський, віце-президент ВКО

Даже эта сборная выставка дает представление о нем, как о художнике Лучшие фотографы это те, которые воспринимают визуальный мир, как живописцы. Все это делает Исаев.

Георгій Ісаєв, фотохудожник

несколько лет ничего не печатаю, ничего не снимаю из-за зрения собрано на голом єнтузиазме и внезапно. То, что получилось хорошо. Спасибо ребята.

У виставковому залі всесвітнього клубу одеситів розміщені портрети, натюрморти та пейзажи Георгія Ісаєва. Тому відвідувачі виставки можуть скласти своє особисте враження від творчисті майстра..

Комментарии закрыты