4 жовтня весь світ святкував День захисту тварин. З цієї нагоди була організована фотовиставка «Відкрите серце», головними моделями якої стали врятовані з вулиці  коти та собаки. В заході, девіз якого «Твори добро своїми руками», взяли участь 13 волонтерських груп та притулків, які працюють в нашому місті. Експозиція  розгорнулась на Канатній 27/1, в громадському ресторані ФорСіті; і триватиме до 18 жовтня.

До всесвітнього дня захисту тварин зоозахисники Одеси підготували незвичайну фотовиставку. Її особливість в тому, що моделями виступили коти та собаки, які були врятовані небайдужими до їх долі людьми — представниками різних волонтерських об’єднань міста. Вони не тільки подарували своїм підопічним друге життя, а й знайшли їм нові родини.

 Юлія Ігнатенко, ініціативна група допомоги тваринам «Кот и пес»

5.58-6.17 цель ее показать всем людям, что каждый из нас может стать добрым волшебником творить чудеса своими руками. взять животное, которое нуждается в помощи, которое голодает мерзнет. сделать его счастливым. подарить ему дом и оно ответит вам любовью взаимной

На близько 70 світлинах зображені не лише ті тварини, які вже отримали дім. Також там представлені зображення вже врятованих та вилікуваних котів та собак, які все ще шукають собі родину.

 Любов Ждан, автор проекту «GladPet»

8эти все фотографии, собранные за несколько лет -это те животные, которые сейчас выглядят прекрасно. многие из них. некоторые находятся под опекой кураторов и ждут своих новую семью. здесь нет самых первых фотографий. те страшные, на которые не все могут смотреть. здесь те фото, в которых животных превратила любовь, забота и волшебники, назовем их так.

 Знімки тварин зроблені тими людьми, які багато років в Одесі допомагають котам та собакам. Людьми з добрим серцем, відкритим назустріч беззахисній істоті.  Це представники 13 притулків, волонтерських та ініціативних груп допомоги. Вони залюбки розповідали про кожну врятовану тваринку и були готові  негайно познайомити з нею. Громадська організація Одеське  міське товариство захисту тварин одна з найстаріших організацій на території колишнього СНД, яка піклується про братів наших менших.

 Тетяна Волошина,  Одеське товариство захисту тварин

существует вторая городская програма, которая назівает захист тваринного світу та зменшення чисельності безпритульних тварин с 16 року по 21

одесса прекрасній город тем, что у нас очень много зоозащттніков, людей. которіе искренне помагают животнім.такого нет ни в одном городе Ук4раині.

Фотовиставка «Відкрите серце» демонструє, що добрих людей в нашому місті, які мешкають поруч, дуже багато. Людей, небайдужих до життя безпритульних котиків та песиків..! І до цієї великої справи — захисту тварин  можете долучитися і ви, відкривши свій дім маленькому чотирилапому другу.

 

Комментарии закрыты