21 і 22 вересня в Одесі проходить конференція для підприємців. Головною темою для обговорення стане розвиток бізнесу за допомогою франчайзингу. Що нового дізнаються одеські бізнесмени дізнавалися наші кореспонденти.

Франчайзинг, як мультиплікатор розвитку бізнесу. Так вважають, спікери відповідної конференції, яка проходить в Одесі 21 і 22 вересня. На думку експертів, франшиза — одна з провідних бізнес-моделей в світі, яка дає можливість розвивати малий та середній бізнес. Це система організації і розвитку бізнесу, при якій одна компанія передає іншій незалежній компанії або індивідуальному підприємцю право вести бізнес, використовуючи ім’я, бізнес-систему, технології, ноу-хау франчайзера і реалізуючи аналогічний з франчайзером товар ідентичним способом. Ці та інші питання стали предметом ділової бесіди і обміном інформацією на конференції.

Діана Добрій, керівник Центру підтримки бізнесу Одеси

Спикеры, эксперты в сфере франчайзинга не теоретического, а практического ответят на все вопросы, которые интересуют бизнес. И в отношении юридических аспектов развития франчайзинга в Украине, и купли-продажи франшиз, и в отношении выбора франчайзера и выбора франчизии, рассмотрят тенденции, которые наиболее актуальны для Украины.

Конференція проводитиметься для керівників компаній, які планують створення франчайзингової мережі та  бізнесменів-початківців. Її ключовою подією стануть виступи досвідчених як українських, так і зарубіжних франчайзерів, які розкажуть про те, як розвинути свій бізнес і які труднощі доведеться подолати на шляху до успіху.

Андрій Кривонос, Українська Асоціація франчайзингу

Для ассоциации всегда партнерство в каждом регионе очень важный шаг, потому что в этом случае мы привозим, фактически, франчизеров в сотрудничестве с местными организаторами, в данном случае с ЕБРР и с Центром поддержки предпринимательства г. Одессы, показать те франчайзинговые проекты, которые существуют в Украине и доступны для каждого предпринимателя. Очень важный момент — конференция в таком формате в том, что у каждого из потенциального предпринимателя — участника ведущих сетей, вступающего в сеть, есть возможность пообщаться с каждым франчезером максимально детально.

За словами експертів, для фарнчайзінгу можуть підійти еайрізноманітніші напрямки бізнесу. Від ресторанного до аграрного. До речі, експорт малини в Європу — став першою в Україні франшизою на фермерство.

Олександр Алексєєнко, керуючий партнер компанії Franchising Full Cycle

На сегодняшний день, проект разработан, он уже успешно проедается, на сегодняшний день у нас продано уже около 4-х франшиз. Основная суть этого проекта: ребята наладили поставки малины в Европу. сначала, если я не ошибаюсь, это была обычная малина не органического происхождения, но со временем они поняли, что малина органического происхождения гораздо рентабельней. Поэтому она прошли все «круги ада»: это и сертификация земли, сертификация посадочного материала и урожая и на сегодняшний день мы имеем прекрасный проект. Флагманский проект в Украине, у которого очень большой интерес в Европе.

Варто зазначити, що фахівці компанії супроводжують франчайзінг на всіх етапах становлення і роботи бізнесу, діляться досвідом і знаннями, підтримують в складних ситуаціях і допомагають приймати правильні рішення за рахунок власного досвіду.

Комментарии закрыты