Фінальний етап конкурсу «Пісня в солдатській шинелі» відбувся в Одесі. Школярі виконали на сцені пісні про тяжкі воєнні часи та напередодні дня визволення Одеси привітали ветеранів Другої світової війни та бійців антитерористичної операції, які сьогодні захищають нашу країну на сході. Як проходив святковий концерт  —  дивіться далі.

Патріотизм та любов до рідної України діти висловлюють найщиріше саме через свої таланти. Конкурс «Пісня в солдатській шинелі» в Одесі проходить вже не вперше і є складовою частиною міської програми «Я — одесит» спрямованої на патріотичне виховання молоді. Кращі дитячі хорові, вокальні, хореографічні колективи та солісти Одеси представили свою творчість на гала-концерті присвяченому 72-й річниці звільнення міста-героя Одеси від фашистських загарбників

Олег Этнарович, депутат Одесского городского совета

Это одна из программ патриотического воспитания, роль которой сложно переоценить, особенно в нынешнее непростое время.  Ми понимаем, что крайне важно с детства, с молодости прививать нашим детям чувство патриотизма

Одеса, напевне, єдина в Україні, де питанню виховання любові до свого міста та поваги до її героїв приділяється так багато уваги. Активну участь в навчально-виховній роботі беруть безпосередньо учасники бойових дій.

Валерий Дегтярёв, подполковник

Я считаю, что важнее на сегодняшний день вопроса о военно-патриотическом воспитании нашей молодежи есть только вопрос прекращения войны в стране. Я считаю, что молодой человек должен помнить свою историю. Мы знаем, что народ, который не помнит свою историю не будет иметь будущего.

На сцені одеські школярі через власні таланти і здібності передають всю вдячність і переживання як героям Другої світової війни, так і нинішнім захисникам нашої країни.

Маргарита, участница конкурса

Я танцую со своим коллективом «Адель» на сегодняшнем мероприятии. танец называется «Сон». Получается, что как украинская мама не забывает про своих детей, так как их любит, у нас как бы любовь к своим детям, потому, что Украина — это наша страна, батькивщина и мы должны ее ценить и любить также, как и своих детей.

Комментарии закрыты