[flashvideo file=wp-content/uploads/2010/11/1autoex_geneva_13_Gumpert_Edag_all_10_07_07_ukr.flv image=wp-content/uploads/2010/11/g-13-gumper-edag.jpg /]

GUMPERT & EDAG

Компанія Gumpert, що спеціалізується на виробництві спортивних суперкарів, представила в Женеві новий «Apollo Sport». Німці, як і раніше, штурмують мир високих швидкостей та надхмарних цін. У новинці від Gumpert поєднуються технічна перевага, естетика та функціональність.

Гумперт, дизайнер:

— Вашій увазі представлений що ні на є найновіший спорткар. При конструюванні ми переслідували мету перевершити всіх наших конкурентів в таких технічних показниках, як гальмування, прискорення, аеродинаміка, стійкість на поворотах, та, звичайно ж, у візуальному плані.

«Gumpert Apollo Sport» воістину заслуговує звання кращого двомісного спорткара, яким останнім часом сильно зацікавилися багаті дядечки з Арабських Еміратів.

Гумперт, дизайнер:

— Ми робимо всього одну машину на тиждень, наша мета на цей рік — понад 50 машин.

Цей автомобіль, побудований на базі унікальної трубчастої рами з інтегрованим у неї карбоновим моноблоком, буде придатний для використання на дорогах загального користування, проте створювався він, в першу чергу, для ентузіастів трекових гонок.

Марія, ведуча:

— Розкажіть про дизайн і технічні характеристики.

Гумперт, дизайнер:

— Дизайн створював дуже відомий італійський дизайнер. Я вважаю, у нього вийшло дуже симпатично. Базова версія оснащуватиметься двигуном потужністю 650 кінських сил, але при бажанні її можна збільшити до 700 або навіть 800, при цьому максимальна швидкість досягає 360 км/г. Розгін від нуля до сотні всього 3 секунди, а з нуля до двох сотень приблизно 9 секунд, навіть трохи менше. Аеродинамічна конструкція машини спроектована таким чином, що при швидкості 200 й вище машину притискує практично впритул до дороги, тож стійкість на дорозі тільки збільшується.

Зручним та більш досконалим в порівнянні із звичайним «Apollo» виглядає і салон, де вас зустріне повна комплектація з алькантари, автоматичний клімат-контроль, CD-плеєр, система навігації та відеокамера заднього огляду.

Марія, ведуча:

— А в яких країнах найбільший показник продажів ваших машин?

Гумперт, дизайнер:

— Основний ринок збуту для нас — це Європа. Адже ви розумієте, що при виробництві 50 машин на рік більше, ніж можеш, не продаси. До нас в офіс приїжджають покупці з Німеччини, Франції, Швеції, Швейцарії, Австрії, навіть із Сербії. Прагнемо продавати всій Європі!

Впевненішої і стабільнішої динаміки 800-сильному боліду додає спеціальна жорстка підвіска з комплектом розпірок, могутня гальмівна система з подвійними гальмівними дисками, 19-дюймові ультралегкі диски з шинами розмірності 255/35 на передній осі і 345/35 на задній, а також і вражаюче антикрило хвостової частини, яке забезпечує більшу притискну силу на задній осі.

Марія, ведуча:

— Ваші плани щодо України?

Гумперт, дизайнер:

— Україна… Так… Якщо є покупці з України, приїжджайте до нас в головний офіс, ми на вас чекаємо. При бажанні ми можемо відправити машину навіть посилкою, але краще, звичайно, приїжджайте.

Марія, ведуча:

— А щодо Росії?

Гумперт, дизайнер:

— Теж саме. Якщо навіть якийсь російський багатий покупець захоче інвестувати нашу компанію, нехай приїздить. Обговоримо, який відсоток компанії він хоче придбати.

Силует «Gumpert Apollo Sport» відображає його надзвичайні робочі характеристики. Силова установка — високоефективний бітурбінний двигун V8 від «Audi A8» потужністю 800 к.с., оптимізований для використання в гоночному автомобілі.

Марія, ведуча:

— А який характер повинен мати потенційний покупець вашого бренду?

Гумперт, дизайнер:

— Ну, перш за все, в його кишені повинно бути достатньо грошей. Машина, біля якої ми зараз знаходимося, — це «Apollo Sport» вартістю 239 500 євро плюс податки (це ще близько 3 тисяч євро). За ці гроші ви одержите в своє розпорядження 700 добірних кінських сил. За ці гроші дуже непогано!

Частіше нашим покупцем стає чоловік у віці від 35 до 50, навіть 60 років, який прагне їздити швидко, агресивно.

Ось недавно до мене приїжджав черговий покупець, який мені говорив, що у нього «Porshe Turbo» і він його все тюнінгує й тюнінгує, а той все не їде. Я запросив його на тест-драйв до «Apollo», і після перших декількох поворотів він сказав: «Я купую!»

Автомобіль справді заслуговує звання кращого двомісного спорткара. Так уже повелося, що основними покупцями суперкарів такого класу є арабські шейхи. Якщо пам’ятаєте, автомобіль «Gumpert Apollo» вони не захотіли купувати під тим приводом, що він дуже дешевий. Тому «Gumpert Apollo Sport» став набагато дорожчим — ціна на базовий варіант «Gumpert Apollo Sport» складає в Германії 295 000 євро.

Марія, ведуча:

— Декілька слів українцям.

Гумперт, дизайнер:

— Ми до вас відчуваємо всеєвропейську любов.

Промислова компанія EDAG вирішила знов розбурхати громадськість та продовжити традицію, представивши на автошоу в Женеві концепт-кар власного виробництва. Виглядає він як суміш «Cadillac Escalade» та «Infiniti», але насправді донором став «Mercedes-Benz» GL-класу.

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Ми представили концепт-кар власного виробництва на ім’я LUV, що розшифровується як Luxury Utility Vehicle, тобто в перекладі «розкішний практичний транспортний засіб». Ми інтегрували всілякі люксові зручності, новітні електронні технології, а що найцікавіше, ми готові вже продавати наш витвір мистецтва.

Автомобіль є дітищем відразу трьох батьків. Окрім вищезазначеної EDAG Engineering, до його народження на світ божий причетна компанія DaimlerChrysler (саме її позашляховик «Mercedes-Benz GL» став донором для LUV) і тюнінгова компанія Brabus, що допрацювала серійні агрегати та іншу начинку «Mercedes» до потрібної кондиції. Співпраця з Intel дала два комп’ютери Ultra Mobile PC, інтегровані в передні крісла.

Марія, ведуча:

— Декілька слів про ваш бренд.

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Компанія EDAG займається впровадженням новітніх технологій. Віддаючи належне зовнішній привабливості й навіть занадто помітному дизайну, ми все одно прагнемо добитися максимуму розкоші. Ми дуже ретельно опрацьовуємо кожну деталь нового дизайну. Застосовуючи сучасні розробки, ми прагнули зберегти в дизайні деякі впізнавані елементи «Мерседеса» GL-класу, адже саме їх цінують прихильники марки. У «Мерседеса» GL-класу по-справжньому багате минуле, й ми зробили все можливе, щоб забезпечити його майбутнє на найвищому рівні.

Німці з EDAG Engineering постаралися на славу. «Двопалубний дредноут» LUV, іменований пікапом, якщо й вийде у вільне плавання, то тільки з прапором якої-небудь маленької, але дуже гордої, тобто багатої, держави з Аравійського півострова.

Марія, ведуча:

— Розкажіть про дизайн і технічні характеристики.

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Наша компанія займалася розробкою зовнішності «автомобіля-яхти», обробкою його дерев’яними панелями, а також інтегрувала компактні персональні комп’ютери в передні сидіння: монітори вбудували в підголовники, а клавіатури і додаткові роз’єми — в спинки сидінь. Пасажирам надається можливість використовувати бездротову мережу WLAN для виходу в інтернет, додатки від Microsoft, управлятися з автомобільним DVD-чейнджером.
Ми прагнули запропонувати все таке, щоб навіть самий просунутий покупець був би здивований.

Задня частина кузова не має нічого спільного з GL. За салоном з двома повноцінними рядами сидінь розташувався відкритий багажний відсік, підлога якого вистелена шикарним тиковим деревом. Морську тему продовжують молдінги на бічних дверях, двері багажника та обробка капота. Виглядає розкішно, аналогії з дорогими яхтами напрошуються.

Марія, ведуча:

— А в яких країнах найбільший показник продажів ваших машин?

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Ми плануємо поставляти наш автомобіль у всі країни. Адже це автомобіль дуже високого класу. Та й вартість у нього буде теж хороша. Але ми розуміємо, що найвищі показники продажів будуть у Східній Європі, Росії, а також в країнах арабського світу. Ну й не варто забувати про Америку, адже там дуже багато знаменитостей, які хочуть виділитися. Ось такі наші плани на найближчий рік.

Марія, ведуча:

— Я не сумніваюся в їх реалізації. Адже жителів Арабських Еміратів приваблюють великі та яскраві машини.

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Так, повністю з вами згоден. Орієнтир наш був на Америку та Арабські Емірати. Перш ніж створювати LUV, ми прагнули придумати, на що ж він буде схожий. І вирішили, що орієнтиром буде яхта.

Весь в білому, «EDAG LUV» виглядає дуже пафосно, навіть не дивлячись на те, що сам по собі він є пікапом. Причому це не тільки не заважає йому виглядати надзвичайно, а навіть, навпаки, ще сильніше зближує з білими океанськими яхтами, що так часто маячать на рейдах найпрестижніших курортів миру. Ще більше підсилює схожість з морським судном вставка з дерева на капоті і така ж підлога в кузові. Та і який кузов може бути у випадку з LUV? Інакше, як палубою, його й називати не варто.

Марія, ведуча:

— Декілька слів про плани в Україні.

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Ми плануємо відкрити у вас авторизований сервісний центр EDAG такої потужності, якої вистачить навіть на створення нових автомобілів. Також ми пропонуватимемо все необхідне устаткування. На основі цього центру буде створено дизайнерське бюро. На даному етапі ми шукаємо партнерів, інвесторів, завдяки яким ми зможемо втілити наші самі креативні ідеї.

Марія, ведуча:

— А щодо Росії?

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Наші відносини з Росією стають все більш міцними. Недавно ми підписали договір з компанією з Нижнього Новгорода. Нашою метою є конструювання нового автомобіля. На даний момент ми у пошуках двох речей: конструкторських бюро та грошових активів.

А ось по своїх ходових якостях «EDAG LUV» вже зовсім не яхта, а, як мінімум, швидкісний катер. Робота над автомобілем велася при активній участі фахівців з Brabus. «Придворні» тюнінгери Mercedes надали йому мотор об’ємом 6,1 л (462 к.с.). З ним повнопривідний LUV розгониться до 100 км/г за шість з невеликим секунд, максимальна швидкість — 250 км/г.

Марія, ведуча:

— А який характер повинен мати потенційний покупець вашого бренду?

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Швидше за все це дуже екстравагантна багата людина. Можна охарактеризувати її як успішного бізнесмена, який хоче заявити про себе людям. Адже така машина це дозволяє. Дуже зручний салон дозволить власникові без проблем заходити в інтернет, спілкуватися з людьми, його навіть можна використовувати як офіс. Це мікс між комфортабельністю, престижем і вишуканим дизайном.

Від Brabus одержані також гальма (передні — 12-поршневі, з вентильованими перфорованими дисками 380 x 36 мм, задні — 6-поршневі, з дисками 355 х 28 мм), колісні диски Monoblock S діаметром 22 дюйми (гума — Yokohama 295/35 ZR 22) та розкішний інтер’єр білої шкіри з чорними швами.

Марія, ведуча:

— А з якими марками автомобілів «EDAG LUV» конкуруватиме?

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Виходячи із вартості, найближчими конкурентами будуть класичні автомобілі. Ну, ось хоч би «Rolls-Royce», «Bentley». Ось якби мене запитали: «Що ви вибираєте: «Bentley», «Rolls-Royce» або «EDAG LUV»?» — я б вибрав LUV. Оскільки LUV приємніший для їзди, екстравагантніший. Це показник життєвих досягнень.

Творці LUV гордяться тим, що їм вдалося так сильно перетворити стандартний GL, використовуючи величезну кількість (близько 90 %) його ж оригінальних деталей. Наприклад, двері, дах, колісні арки — все це запозичене без змін, але ідентифікувати донора складно.

Марія, ведуча:

— Ваші побажання українцям?

Mr. Marc Wild, директор з розвитку бізнесу в Європі:

— Бажаю, щоб ви виробляли не менш могутні, швидкі та не менш дорогі автомобілі, ніж ми. Ми хочемо взяти участь в цьому, ми також можемо допомогти вам з цим! Хай як можна більше машин купують українці, бажано наших, і тоді ми зможемо спільно створити щось незвичайне!

Навряд чи «EDAG LUV» випускатиметься серійно, але майже напевно можна сказати, що десяток-інший таких дорожніх «яхт» з’явиться де-небудь серед аравійських пісків. Дуже вже імпонують арабам могутні та ексклюзивні машини. Та й білий колір там в тему. Ціни німці не оголошують: шейхи ними не цікавляться. А прості смертні можуть порахувати самі: вартість допрацьованого Brabus «Mercedes-Benz GL» плюс унікальний кузов та дизайн.

.

Комментарии закрыты