12-річного Максима Ткачука, юного талановитого співака з Волинської області, якого не допустили до відбору дитячого «Євробачення-2020» за виконання пісні «Смуглянка», — зустріло наше місто. І Одеський міський голова Геннадій Труханов провів екскурсію по Одесі для молодого дарування, який став народним улюбленцем. У Одесі хлопчик-сирота, якого виховує бабуся Лариса Володимирівна, на запрошення міського голови відвідав Оперний театр, інші місця, а також поспілкувався з юними вихованцями Федерації таїландського боксу Муай Тай. Хлопці теж щиро переживають за долю талановитого виконавця і були дуже раді поспілкуватися з ним особисто й показати свою спортивну майстерність.

У відповідь на щирий прийом Одеського міського голови та юних одеситів-вихованців Федерації таїландського боксу Муай Тай, — Максим Ткачук заспівав пісню «Синя вічність» — «О, море, море».

«Як мер міста, в якому завжди цінують таланти, я буду робити все можливе, щоб Максим і далі продовжував свій творчий шлях», — зазначив Геннадій Труханов.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован