Скісна, 20 — відтепер це нове місце проживання для маленького Максима, якому ампутували обидві ноги після того, як він потрапив під трамвай. Раніше хлопчик з батьками жив у гуртожитку, котрий зовсім не обладнаний для людей з обмеженими можливостями. На допомогу родині прийшла міська влада. І 14 липня мер Одеси Геннадій Труханов вручив хлопчику ключі від новенької квартири.

Так просто 7-річний Максим описує свої емоції, коли заїхав у власну простору квартиру. Адже зовсім нещодавно він прогулювався по крихітній кімнаті у гуртожитку на 7-му поверсі, де жив з батьком і матір’ю. В 2013 році малюк потрапив під трамвай і позбувся обох ніжок. Після цього сам Максим і батьки зіткнулися з масою проблем — починаючи від дорогого лікування, закінчуючи неможливістю пристосуватися до навколишнього світу. Мати постраждалого хлопчика звернулася до мера Одеси Геннадія Труханова за допомогою і той, звичайно, не залишив без уваги маленького Максима.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Конечно, было принято решение найти возможности для ого, чтобы создать условия соответствующие. Желательно, это первый этаж, желательно доступная среда в максимальном  виде и вот отдельное жилье, потому что комната в общежитии 11 м, общий санузел, общая кухня, лифт, который останавливается между этажами. Все равно, пускай пролет, но его нужно было преодолеть. Мы в кратчайшее время смогли найти жилье такое. Здесь был вид не такой, как вы сейчас видите. Нам пришлось практически все это дело перестроить, отремонтировать.

Да, поменяли ту стенку. добавили эту стенку, ее переделали полностью, поменяли. Полностью сбили до камня все стены, заштукатурили. С помощью хозяйки пошли в магазин выбрали все, что она пожелала — мебель, обои, плитка, все согласовывалось. Обустроили внизу небольшой подвальчик для хранения консервации.

На місці нової двокімнатної квартири ще зовсім недавно були руїни. Тепер тут все інакше. Затишний дворик, обладнаний під маленького Максима, санвузол і кухня. Все обставлялося під керівництвом Вікторії. А ось вибором меблів у кімнати займається юний господар.

Вікторія Горбунова, мати Максима

Мы обратились в Геннадию Леонидовичу Труханову. Были у него на приеме, описали ситуацию, попросили помощи и это человек с большой буквы, он нам не отказал и на сегодняшний день мы находимся под этой под этой крышей, в квартире, благодаря ему тут проделан ремонт, тут все устроено под ребенка. И бытовая техника, все условия: пандусы, это первый этаж. Все, что нужно, тут есть для ребенка.

Також Геннадій Труханов пообіцяв і далі надавати посильну допомогу родині. У тому числі — із забезпеченням якісними протезами хлопчикові.

Комментарии закрыты