Головна ялинка Одеси засяяла новорічними вогнями. Так, у День Святого Миколая, 19 грудня, на Думській площі дан старт святкуванню новорічно-різдвяних свят. Учасників привітав головний персонаж заходу — Святий Миколай Чудотворець, пообіцявши, що в цей день всі діти отримають від нього подарунки та благословіння. Також, гості отримали захоплюючу виставу за участюі Дідів Морозів і Санта-Клаусів різних країн і національностей. Для учасників заходу була організована цікава програма з іграми та іншими веселощами.

Геннадій Труханов, одеський міський голова

Абсолютно всех одесситов поздравляю с прекрасным православным праздником. Желаю сбытия всех мечт, наверное так можно сказать. Чтоб всё, что мы задумали хорошего, чтоб всё у нас сбылось, в каждой одесской семье.

В цьому році головною ялинкою є все та ж 20-метрова конструкція, яка уже шостий рік радує одеситів і гостей міста. Проте, з новими прикрасами у вигляді сяючих подарунків. А до світлодіодних тварин долучилась величезна інсталяція у вигляді цифр «2019» і фігури символу наступаючого року — свині. Також, в цей день відкрилися головні ялинки і пройшли концертно-розважальні програми для дітей у всіх районах Одеси.

Хочу всех поздравить одесситов с праздником, с днём Святого Николая, и с наступающим Новым годом. С праздником, вас! Охохо

Комментарии закрыты