Ще одна окраса архітектурного ансамблю під Приморським бульваром. Грецький парк має стати не менш прекрасним і вражаючим, перетворитись в улюблене місце відпочинку одеситів на ряду зі Стамбульським. У день міста в парку відкрили першу арт-зону.

 Унікальна скульптура-фонтан від Михайла Реви, копії давньогрецьких статуй, затишні зони для відпочинку, технологічні конструкції, що дозволяють потрапити в парк людям на візках чи з колясками — в Одесі презентували арт-зону Грецького парку під Приморським бульваром. Який став подарунком для міста від родини грецького бізнесмена і мецената Пантелеймона Бумбураса.

Пантелеймон Бумбурас, меценат

Я хочу подякувати мерові міста. Тому що, якби мером був не Геннадій Труханов, цього парку би не було. Хочу подякувати всім, хто працював над цим парком. Я дуже гордий, що керував цією роботою мій син Васіліс

В урочистому відкритті взяв участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Він зазначив, що Пантелеймон Бумбурас і його Фонд — активні учасники багатьох проектів по всій країні.

Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України

Чи це українські моряки, яким потрібна допомога, чи це наші форуми, чи це українські греки. Нема такого, де б ми успішно не співпрацювали. Пантелеймон Васильоіич це не скаже, так це сьогодні скажу я. Тепер будуть казати побачення у Бумбураса. Щось буде нове біля цієї статуї. Хтось буде із закоханих зустрічатися, і так почнеться нова історія

Також у цей день до Одеси завітала делегація міста-побратима Пірей. Грецький парк — ще один символ давніх і міцних стосунків між нашим містом та Грецією, зауважив мер Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Еще вчера, позавчера ночью мы вместе с Василием, вместе с Пантелеймоном Васильевичем были здесь ночью и готовились показать Греческий парк, Одессу во всей своей красе. И сегодня мы представляем на ваш суд нашу работу. Конечно волнуемся, конечно волнуемся

Повністю відкрити парк планують вже у березні 2019 року. Укріплення схилів забирає багато часу, і квапитись з цим не можна. Однак без сумніву, Грецький парк стане однією з головних туристичних окрас та улюбленим місцем відпочинку самих одеситів.

 

Комментарии закрыты