10 вересня,  Одесу відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Так, прем’єр перевірив роботу «прозорого офісу» з надання адмінпослуг в Київській райадміністрації який відкрився нещодавно. За допомогою нового офісу одесити зручно можуть отримати 400 найменувань послуг. Зараз таких центрів по країні понад 700 . Також прем’єр завітав до євротерміналу Одеської митниці.  Більш детально, далі в сюжеті.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках візиту в Одесу, який відбувся 10 вересня ,  відвідав євротермінал Одеського порту.  Глава уряду особисто взяв участь у скануванні контейнера, який перевіряли за допомогою спеціальної просвічуючої установки.  Крім того, прем’єру  продемонстрували, як службовий собака оглядає машини, що прибули в термінал на продаж.  В ході перевірки собака знайшов пакет з «наркотиками».  Крім того прем’єр ознайомився з презентацією смарт-митниці.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

 Яка була логіка дій щодо відкриття митниці для всіх служб , щоб один за одним слідкували і ніхто не намагався зробити якісь комбінації , які роблять країни біднішою , тому було прийнято рішення дати дозвіл національній поліції до доступу всіх баз даних і щоб всі абсолютно чітко аналізували ситуацію і сьогодні всі мають такі можливості рівні , всі правоохоронні органи але я наголошую на тому, что в першу чергу відповідальність лежить на митниках  . Митники повинні зробити все щоб правильно адмініструвати платежі , правильно розмитнювати, правильно робити всі заходи і не допускаючи зловживання які були, я приведу вам цифри — липень, серпень, ми ждали +12, 3 млрд гривень в бюджет нашої країни

 Також в ході прес-конференції прем’єр розповів як проходить будівництво злітної смуги в одеському аеропорті.

 Володимир Гройсман, прем’єр -міністр України

Я обіцяв, що ми розпочнемо будувати нову полосу злітну аеропорту Одеса , хочу я сказати, що слово я своє тримаю , ми вже виділили 753 млн на будівництво , будівництво йде, я перед тим як приїхати в Одесу, як був в аеропорту і ми бачили як ведеться будівництво, наголошую 753 млн вже фінансується.

Комментарии закрыты