У 2017 році Головним управлінням Державної фіскальної служби в Одеській області мобілізовано 18 млрд гривень — що на 30% більше надходжень 16-го року. Про це стало відомо під час Засідання колегії Головного управління ДФС в області, яке відбулось 9 лютого.

Глеб Мілютін, начальник ГУ ДФС в Одеській області

Всі завдання, поставлені керівництвом по наповненню як державного, так і місцевого бюджетів Головним управлінням ДФС в Одеській області, виконані. Мені дуже приємно відзначити, що Одеська область займає пяте місце в доходах зведеного бюджету України. Хочу висловити слова подяки всім сумлінним платникам. Особливо приємно відзначити, що майже 50% загальної суми зведеного бюджету забезпечено підприємствами саме малого та середнього бізнесу.

Начальник Головного управління підкреслив, що у 17-ому році питома вага добровільно сплачених платежів склала 96% — це є заслугою зменшення фіскальної складової, покращення сервісних послуг та інших заходів служби.

Глеб Мілютін, начальник ГУ ДФС в Одеській області

Маю відзначити, що Одеська область — перший регіон, який почав впроваджувати електронні сервіси. Так викривати факти виплати заробітної плати в конвертах допомагає мобільний додаток. У цій програмі поєднано інформаційні ресурси органів влади у заходи з легалізації заробітних плат. У процесі доопрацювання мобільний додаток, який допоможе боротися з нелегальними пунктами продажу підакцизних товарів.

Також пан Мілютін зазначив, що важливою складовою роботи фіскальної служби є комунікація з бізнесом та громадськістю регіону.

Глеб Мілютін, начальник ГУ ДФС в Одеській області

Щомісячно я особисто та мої колеги проводимо зустрічі з бізнесом та громадськістю у розширеному форматі — податкова, митниця, офіс великих платників податків. Що сприяло вирішенню низки практичних питань. Враховуючи бажання платників податків, у 17-ому році започатковане проведення щомісячних тематичних семінарів. Протягом року їх проведено 160.

На засіданні торкнулись одного з найобговорюваніших у суспільстві питань: боротьби з корупцією.

Глеб Мілютін, начальник ГУ ДФС в Одеській області

Ми в жодному разі ніколи не замовчували і не приховували факти проявів корупції. Та постійно ведемо боротьбу з цим явищем. Протягом 2017-го року підрозділом внутрішньої безпеки виявлено 46 злочинів у сфері службової діяльності працівників ДФС в області. До суду вже спрямовано з обвинувальними актами 12 проваджень. Наша позиція у боротьбі з корупцією є незмінна: це нульова толерантність.

Голова управління перерахував і ті напрями роботи, де увага повинна бути посилена — зокрема, це не сплачені у встановлений строк податкові зобов’язання, мінімізація податків підприємствами тощо.

Комментарии закрыты