У літописі історії одеського боксу є чимало славних сторінок: одеситом був великий боксер, майстер спорту СРСР міжнародного класу Семен Трестін, також одеситом був відомий Роман Песін, який провів 128 боїв і в 112-ти здобув перемогу. Одеська школа боксу — це явище в світі красивого спорту сильних і мужніх. На честь Трестіна та Песіна Федерація боксу Одеської області з успіхом проводить міжнародні турніри, в яких беруть участь найсильніші боксери. Такі знакові турніри відбулись й в 2018-му році, про них та інші заходи року минулого звітувало керівництво Федерації 5-го квітня перед своїми членами — боксерами, тренерами, ветеранами. Але спорт — це динаміка, й Федерація боксу Одеської області потребує розвитку, хоча часи для спорту і країни непрості. На звітно-виборній конференції новим Президентом Федерації одноголосно був обраний знаний в Одесі Халід Мусаєв.

Халід МУСАЄВ, Президент Федерації боксу Одеської області
С большим уважением отношусь к предыдущему руководству Федерации. Они проделали большую работу. И хочу сказать, что оправдаю Ваше доверие и приложу все силы, чтобы школа одесского бокса, сохраняя традиции, приумножала победы на рингах Одессы, Украины и на мировом уровне. Спасибо!

Халід Мусаєв, новий Президент Федерації боксу Одеської області, є президентом відомого в спортивному середовищі боксерського клубу «Брати». Клуб відкрився не так давно і вже вважається одним з найкращих в Одесі —  у сучасному залі тут тренуються спортсмени, які готові продовжувати традиції одеської та української школи боксу на світових аренах. Тому члени Федерації з повагою та надією обрали нового Президента Федерації боксу Одеської області. З їх точки зору, Халід Мусаєв приведе і одеський бокс, і одеську Федерацію до нових перемог.

Одразу ж до нового Президента звернулись з питаннями члени Федерації: час не стоїть на місці, так, наприклад, в Одесі виростають нові зірки боксу. Один з них Василь  Чеботар, який вже запрошений на професійний ринг K2 Promotions, і його треба підтримати. «Звісно, підтримаємо», — відповів Мусаєв.

Халід МУСАЄВ, Президент Федерації боксу Одеської області
Хочу всем спортсменам пожелать воли к победе, ярких боев и, конечно, мирного неба над головой.

Одеська школа боксу відома далеко за межами України, і зараз Федерація боксу Одеської області отримує нове дихання.

Комментарии закрыты