Зовсім не складно помітити, що в нашому місті постійно з’являються всілякі різноманітні заходи, серед яких фестиваль «Хочу до Одеси» займає особливе місце, як для городян, так і для наших гостей. Сьогодні Одесу позиціонують, як місто, цікаве не тільки в літній сезон, а й 365 днів на рік, що доводить величезна кількість фестивалів, концертів, шоу, марафонів і парадів, які не дозволяють нудьгувати нікому. Фестиваль фестивалів «Хочу до Одеси» приурочений до Дня Конституції та спрямований на те, щоб показати наше місто максимально різноманітним, зібрати творчих людей з усього світу і порадувати кожного, хто навіть просто гуляє вулицями у вихідний день. 24 червня Фестиваль хореографічних колективів пройшов на Думській площі, тим самим відкривши 5 днів веселощів і радості біля Чорного моря. Крім українських танцюристів, на заході танцювали колективи з 7 країн.

Зінаїда Цвірінько, заступник Одеського міського голови

Хочу сказать, что в Одессе не просто стартовал фестиваль, у нас этих два дня насыщенные, международные 8 фестивалей. На 19 площадках во всех районах города что-то происходит, кроме традиционных фестивалей «Хочу в Одессу», которые мы тоже обновили. И то что сегодня люди, граждане, жители нашего города говорят «Передайте благодарность Геннадию Леонидовичу что у нас такое возможно».

Також, в рамках фестивалю в Одесі проходить такий міжнародний конкурс, як «Miss Tourism International», в якому беруть участь найкрасивіші дівчата з 17 країн світу. 24 червня, в суботу, одесити змогли побачити, як дівчата змагаються у двох конкурсах — «Кращий костюм» і «Конкурс талантів». А ось найголовніший приз, корону яка важить 2,5 кілограма і звання найкрасивішої дівчини визначать тільки 28 червня, під час фіналу конкурсу в Садах Перемоги.

Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму ОМР

На самом деле, Одесса — туристическая Мекка Украины. Мы претендуем на то, чтобы действительно стать самым привлекательным туристическим городом. И поэтому, международную красавицу, с точки зрения туризма, безусловно нужно выбирать где? В Одессе! То есть это совершенно логичный, по-моему, переход.

До речі, Одеса змогла отримати особливий в Україні статус: гості нашого міста мають пільги по прильоту з Китаю, Малайзії, Арабських Еміратів і Індії. Тому в наступному році ще більше красунь зможе відвідати наше місто в рамках конкурсу «Miss Tourism International».

А ось в самому серці Одеси, в нашому міському саду, пройшла така подія, як фестиваль «Зрима пісня України». Його провів музей історії і розвитку українського козацтва.

Сергій Шпак, директор музею історії і розвитку укр. козацтва

«Зрима пісня України» — це вже 15 фестиваль, всеукраїнський. Звісно, пісня. Українська народна пісня, українська сучасна пісня, яка теж буде підіймати настрій нашим одеситам і гостям города.

Протягом двох вихідних днів, одесити могли доторкнутися до народної української культури, відвідати майстер-класи, взяти участь в козацьких забавах і займатися творчістю під наглядом відомих українських майстрів. Особливим є те, що в нашому місті, проживає неймовірна кількість тих умільців, які виробляють щось своїми руками і роблять прикладне мистецтво популярним знову.

Тетяна Виноградова, майстер слов’янських ляльок-оберегів

Я делаю славянские куклы-обережки, которые делаю без использования иглы, из натуральных материалов. Использую сушеные травы и ягоды. Кукла всегда, испокон веков сопровождала человека.

Софія, 9 років

Мы ходили в разные места, мне очень понравились дома из картона, расчески самодельные, картины, которые рисовали на домах картонных.

Дійсно, Одеса — культурна і туристична столиця України, що доводить кожен творчий одесит і кожен захід, що об’єднує жителів міста з представниками інших країн і національностей. Безумовно, що фестиваль фестивалів «Хочу до Одеси» стане однією з перлин серед усього того розмаїття, яке характерно для нашого міста. І, тому зараз, ми з упевненістю можемо сказати, що свято в Одесі триває цілий рік, а «перлина біля моря» завжди радісно і тепло зустрічає кожного і назавжди залишається в серці.

Комментарии закрыты