У період вихідних днів і святкування дня Конституції України, вся Одеса перетворюється на розважальний майданчик. Фестиваль фестивалів «Хочу в Одесу» вже кілька років поспіль є одним з найулюбленіших проектів, як для одеситів, так і гостей міста. На фестивалі будуть представлені найрізноманітніші заходи, а головний майданчик, як і в попередні роки, буде розташовуватися біля пам’ятника Дюку де Рішельє. З 24 по 28 червня — весь центр міста заповнниться приїжджими з різних куточків світу, а кожен одесит зможе знайти собі заняття до смаку і насолодитися вихідним днем. Морський фестиваль, фестиваль одеської музики, фаєр-щоу, фестиваль близнюків, міжнародний конкурс краси «Міс Туризм Інтернешнл», паради, конкурси і багато іншого — артисти, музиканти і танцюристи нашого міста вже готують неповторну програму для всіх відпочиваючих.

Тетяна Маркова, директор депепартаменту культури та туризму ОМР

Обращаю внимание, что 25 числа, с утра, в городе стартует полумарафон, он будет проходить до 14 часов. В 14 часов уже запланировано награждение, мы понимаем, что будут некоторые неудобства, потому что именно транспортная развязка центральной части города будет несколько в жестком контроле. Напомню ещё раз наши локации и площадки: Аркадия, Городской Сад, парк Победы, пляж Ланжерон, Думская, сцена возле Дюка. Это, как бы, основные центральные локации и площадки работы фестиваля фестивалей «Хочу в Одессу».

Більше 20 фестивалів пройдуть в паркових зонах і на відкритих майданчиках нашого гостинного міста, а детальніше з розкладом всіх заходів і проектів, які будуть відбуватися під час «Хочу в Одесу» — можна ознайомитися на сайті нашого міста. Фестиваль фестивалів «Хочу в Одесу», дійсно змушує кожного приїжджого закохуватися в наше місто, в його різноманітність і непередбачуваність. Це ще одна річ, яка уособлює столицю туризму України і те, заради чого хочеться їхати до Чорного моря.

Комментарии закрыты