ФОТОВИСТАВКА «НЕВІДОМІСТЬ»

На Театральній площі відкрилась виставка «Невідомість», присвячена зниклим людям та їхнім сім’ям з обох сторін конфлікту на сході України. За інформацією міжнародного комітету Червоного хреста, через два роки після початку конфлікту на сході України проблема зниклих безвісти осіб залишається дуже гострою. У результаті конфлікту зникли безвісти не менше 1000 осіб. Згідно із зібраною Червоним Хрестом  інформацією, переважна більшість зниклих безвісти осіб становлять чоловіки, і майже половина з них не мають жодного відношення до військової служби. Виставку фотографій та історій родин безвісти зниклих у зоні бойових дій на Донбасі можна побачити в Одесі до 14 липня

 

ХОРОВОЙ ФЕСТИВАЛЬ «РАДОСТЬ»

З 27 по 30 червня в нашому місті проходив 3-й Одеський хоровий фестиваль «Радість». Фестиваль проводиться Свято-Іверським монастирем з благословення Високопреовященнійшого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського, за підтримки  Департаменту культури і туризму Одеської міської ради. Відомі та  молоді хорові колективи з різних куточків України зібрались в Одесі, щоб продемонструвати публіці свою майстерністьКонцерти 3-го Одеського хорового фестивалю відбувалися в Одеському літературному музеї, Всеукраїнському центрі болгарської культури.  30 червня в Одеській філармонії відбулвся   урочистий гала-концерту  виступу всіх колективів- учасників фестивалю.. Вдячна публіка нашого міста та області мала можливість насолодитись культурою, хоровим мистецтвом, духовно збагатитися та восхвалити Бога в цих проявах високої краси.

 

ДЕНЬ АРХИТЕКТОРА

26 червня виповнилось 80 років від дня заснування Спілки архітекторів України, а 1 липня українська архітектурна спільнота традиційно відзначила своє професійне свято, День архітектури України. Напередодні в Одеській міській раді на честь свята відкрилась виставка проектів видатних архітекторів-одеситів. В експозиції значне місце зайняли роботи Михайла Повстанюка і Дмитра Повстанюка — продовжувачів славетної династії архітекторів, яку заснував сучасний видатний зодчий Одеси Михайло Григорович Повстанюк.

Комментарии закрыты