ОПОВІДАННЯ ЯК ЖАНР

 З 9 по 13 липня в Одесі проходив Бабелевський тиждень», присвячений 2-му сезону Премії Ісаака Бабеля.  В його рамках – велика кількість заходів на різних майданчиках міста, але більшість їх — у Всесвітньому клубі одеситів – штабі міжнародного літературного конкурсі на краще оповідання російською мовою. Серед членів журі відомі сучасні письменники та поети. Очолює  суддівську команду літераторів –письменник Андрій Дмитрієв. Він завітав в нашу студію.

ДІТИ МАЛЮЮТЮ ОПОВІДАННЯ БАБЕЛЯ

  В рамках другого сезону Міжнародної літературної премії Ісаака Бабеля у всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація дитячого художнього альбому « Це мені розповів Ісаак Еммануїлович…». Автори ілюстрацій — вихованці арт-студії Клавдії Боголювової.

ХРОНІКИ МАЙБУТНІХ РАС

Галерея Анатолія Димчука NT — ART у рамках паралельної програми IX Одеського Міжнародного кінофестивалю представляє проект Bondero «Хроніки майбутніх рас». Це експозиція нових живописних робіт відомого одеського художника  Bondero. Автор спробував осмислити протиріччя і парадоксальні метаморфози нашого світу, через призму естетики метамодернизма. Що з цього вийшло, далі в сюжеті.

Комментарии закрыты