31 липня у першій половині дня знов відбулася акція гуманітарної допомоги нужденним. О 10-й ранку як зазвичай у Свято-Олексіївському храмі роздавали пакунки з припасами. Одеська єпархія проводить цей захід протягом тривалого часу. На місці була наша знімальна група.

 Довга черга людей вистроїлася цього вівторка біля Олексіївської церкви – тієї, що подалі та поменше від основного храму. Ці люди тут недарма – їм з хвилини на хвилину видаватимуть пакунки з їстівними припасами та продуктами першої необхідності. Та вони тут не від щасливого життя.

Коли люди діляться своїми проблемами – це важко слухати. Кожен раз, беручи інтерв’ю, наші журналісти намагаються якнайбільш обережно ставити запитання, тому що людям важко говорити про свої проблеми.

 Не пусті слова, не реклама Церкви, хоча ми й висвітлюємо її діяльність, ні, це розповідь про тих людей, що живуть серед нас, що потребують нашої уваги. На кожній зйомці роздачі гуманітарної допомоги ми співпереживаємо тим, хто сюди приходить та намагаємося передати нашим телеглядачам те, що відчуваємо. Та сподіваємося, що ви й самі це добре розумієте.

 

Комментарии закрыты