Ілля Трофимчук, про якого ми вже неодноразово вам розповідали, продовжує боротьбу з Саркомою Юінга — важким недугом хребта. Зараз Іллюша знаходиться в одеській обласній дитячій лікарні та закінчує проходити курс хіміотерапії, на рахунку 16-річного підлітка вже 13 хімій. Хвороба прийшла в життя юнака всього рік тому і майже весь цей час Ілля і його батьки не залишали лікарні, відправляли документи закордон, також Іллюша проходив лікування в Київському онкологічному центрі, пережив навіть встановлення титанових імплантів у хребет. На жаль, зараз лікарі не можуть дати родині Іллі точних прогнозів, однак хлопчик залишається сильним, як і всі діти має свої мрії і готується до вступу в університет.

Ілля Трофимчук

Для начала нужно закончить лечение, ещё осталось две химиотерапии. Потом догнать то, что учили в 10-11 классе и уже в следующем году поступать на какой-то факультет. Один из — это на переводчика, в Мечникова.

Через місяць Ілля пройде останню хімію, однак на цьому лікування не закінчиться — хлопчику необхідно буде обстеження закордоном, саме тоді, буде відомо як перемогти хворобу і що робити далі. Європейські фахівці з клініки Саркоми Юінга зможуть дати точну відповідь: чи потрібно робити високодозну хімію або операцію з пересадки кісткового мозку.

Ігор Трофимчук, тато Іллі

Попасть исключительно на медицинское обследование. Мы бы с удовольствием и лечились, но боимся что возможности такой у нас не будет. Мы хотим как минимум пройти медицинское обследование в городе Мюнстер, в клинике сарком Юинга, это Германия. Не затягивая мы хотим действительно пройти это обследование и получить рекомендации лучших врачей в Европе дабы не подвергать Илюшу излишнему и неоправданному риску высокодозной химии.

Також, як розповів нам тато Іллюші, радує, що одеська лікарня оснащена куди краще, ніж київська: діти тут живуть в палаті всього по двоє, є пральня та велика кухня. Але найголовніше — це абсолютно нове обладнання для проведення хімії. Адже всього за рік хвороби змінилася не тільки життя Іллюші, але і його батьків, які тепер знають про хіміотерапію і складне лікування все, вміють навіть встановлювати інфузомати, що регулюють подачу ліків.

Накрытый чехлом дабы не попадал солнечный свет…О, он закончился пока мы разговаривали. В данной ситуации, холоксан — препарат химии. 

-Управляем всем мы, родители

-То есть вы уже научились?

-За год, конечно

А поки Іллюша і його батьки кожен день відважно кидають виклик недугу і сподіваються перемогти хворобу, дуже важливо не залишати їх у біді. Незважаючи ні на що, завдяки допомозі всіх небайдужих людей зростає надія на одужання і боротьба за найдорожче — життя дитини.

Ілля Трофимчук

Банк одержувача ПриватБанк

№ 5168 7555 2791 7971

Банк одержувача «Південний»

№ 4029 6100 2100 7930

Власник карток- Трофимчук Олена Василівна (мама Іллюші)

Тел. +38 050 060 47 77; +38 097 269 74 40 – папа Ігор

Комментарии закрыты