Іллюші Трофимчуку всього 16 років, проте юнаку випало дуже важке випробування — півтора роки тому Ілля захворів Саркомою Юінга, раком хребта. З 2016 сам хлопець і його батьки ведуть відважну боротьбу, Ілля пережив вже 16 хіміотерапій, встановлення імплантів в хребет, лікувався в Києві, Одесі та Кропивницькому. Коли українські медики виявилися безсилі, мама і тато Іллі не здалися і продовжували стукати в усі двері. Заповітною мрією було лікування за кордоном. На щастя, знайшлася клініка в Анкарі, сім’я юнака змогла знайти гроші на те, щоб оплатити дві інтенсивні хімії. Поки що Ілля пройшов лише одну терапію, однак вона виявилася занадто потужною. Буквально кілька днів тому, коли хлопець повернувся до Одеської обласної лікарні, де стан Іллюші став критичним.

Ігор Трофимчук, тато Іллі

Его давление составляло 20 на 10 и 40 на 0. То есть, нижний предел давления был 0. С этого дня, как это произошло, Илюша живет уже 9 дней, давление у него составляет 120 на 70, с которым можно лететь в космос. Тем не менее, у него есть проблемы. Внутреннее кровотечение, очень тяжело и с большим трудом растут показатели крови.

Як розповів нам тато хлопчика, незважаючи ні на що, Іллюша живе і сподівається на одужання — тим більше, всі показники зараз покращуються. Буквально ще тиждень і Ілля відновиться до такого стану, що зможе прийняти ще одну хімію в Туреччині.

Однак, як кажуть іноземні лікарі, всі терапії не матимуть сенсу, якщо не провести дорогу операцію з пересадки кісткового мозку. Без цієї операції — все попереднє лікування виявиться марним.

Ігор Трофимчук, тато Іллі

Мы собираемся оставаться там, дабы не рисковать его жизнью, на 21 день, после этого. Мы не знаем сколько это будет стоить, но счет на проведение операции нам выставлен и он составляет 45 тысяч долларов США.

Саме таку ціну має майбутнє здоров’я і щастя, до якого Ілля і його сім’я йдуть занадто довго. Однак, крім необхідних коштів, існують і інші випробування. Хіміотерапія в прямому сенсі висмоктує з юнака всі сили, його кров втрачає необхідні елементи. У цій ситуації важко допомогти матеріально, але навіть тут знаходяться небайдужі люди.

Дмитро Стадник, старший сержант ЗСУ

Увидел на Фейсбуке, что ребенку нужна тромбомасса и поэтому я появился здесь, связался. Я не знаю ни отца, ни ребенка, но если детям нужно, то почему бы и не помочь. Болеющие дети — это боль для родителей, для остальных, сочувствующих. Могу пожелать только выздоровления скорейшего. Пользуясь случаем, хочу напомнить что я военнослужащий. И я хочу обратиться к другим военнослужащим и сказать что мы можем не только проливать кровь за Украину, но кровью делиться.

Зараз Іллюша міцнішає з кожним днем. Пройшовши такий довгий шлях, хлопець вже просто не допускає навіть думки про те, що щось може не вийти. Особливо, коли лікарі дають таку велику надію — Ілля зможе жити повноцінним і щасливим життям, адже до перемоги над хворобою залишилося зовсім небагато. Останні кроки на шляху до одужання — найскладніші, проте допомогти Іллюші в цьому нелегкому бою може дійсно кожен. Навіть найменша допомога стане частиною найціннішого — щастя в очах здорової дитини. Щастя, наблизити до якого Іллюшу може кожен небайдужий.

Ілля Трофимчук

Банк одержувача ПриватБанк

№ 5168 7555 2791 7971

Банк одержувача «Південний»

№ 4029 6100 2100 7930

Власник карток — Трофимчук Олена Василівна (мама Іллі)

Тел. +38 050 060 47 77; +38 097 269 74 40 – Ігор (тато Іллі)

Комментарии закрыты