Іллюша Трофимчук продовжує свою нелегку боротьбу з Саркомою Юінга — раком хребта. Хлопчик — приклад того, наскільки сильною може бути людина і не втрачати надії на краще, навіть перед обличчям хвороби. Зараз Іллюша вже починає робити свої перші, після довгого часу кроки, набирає вагу і готується до хіміотерапій в Київському Онкологічному Центрі. Сьогодні, майбутнє лікування хлопчика, вирішує наявність дорогого препарату Космегену, який є необхідним і, нажаль, не виробляється в Україні.

Ігор Трофимчук, тато Іллі

На данный момент, все возможности семьи исчерпаны по финансированию этого лечения, потому что на данный момент, нами потрачено больше 300 тысяч гривен собственных средств. Лечение дает результат, первое обследование, которое было проведено после 4-х химий, показало, что та опухоль, которая была, на данный момент отсутвует. Один из препаратов, который применяется в этой химии, называется — космиген, он полностью отсутвует на территории Украины, не сертифицирован, но, тем не менее, активно применяется. Стоимость одного флакончика космигена составляет 6 тысяч гривен. С учетом того, что осталось ещё 7 химий, то только на один препарат нам нужно собрать 210 тысяч гривен.

Бажання допомогти Іллі поправитися, об’єднало всіх учнів гімназії №5, де вчиться хлопець. Вони вже вдруге провели благодійний дводенний ярмарок по збору коштів для свого друга. Діти, батьки та викладачі, напередодні свята Пасхи, намагались зробити все можливе, щоб прискорити одужання Іллюші і не залишати його один на один зі страшною хворобою.

Світлана Кіосєва, заступник директора гімназії № 5

Необходимо больше 200 тысяч гривен на препараты дорогостоящие. Поэтому дети, родители, учителя, объединились, вы видите, дети готовились, пекли поделки, делали много. Сегодня старшеклассники это делают. В первый день мы собрали больше 38 тысяч, поэтому, мы надеемся что наш небольшой вклад, также, обязательно поможет. Мы ждем Илью к следующему учебному году уже в наших рядах.

Хлопці і дівчатка з 5-ї гімназії вірять — спільними зусиллями все можливе і вже зовсім скоро, Ілля, як раніше, буде ходити по коридорах школи і сидіти на уроках. Чудеса відбуваються і вони залежать насамперед від небайдужих вчинків добрих людей.

Марія Воробйова, учениця гімназії №5

Илья всегда был очень добрым парнем, который всегда готов помочь и мы всем классом стараемся ему помочь, как мы можем сейчас, когда он попал в трудную ситуацию.

Олег Карленко, учень гімназії №5

Собрали актив гимназии, всех самых креативных ребят, обсудили всё, распределили, всем рассказали, все пришли, на протяжении двух дней все параллели приходят, продают и помогают мальчику. Нам удалось это силами вот этих вот, кто здесь стоят, наверное их добротой и желанием помочь.

На шляху до остаточної перемоги над хворобою, вагому підтримку надає і церква. Митрополит Агафангел, Владика Одеський і Ізмаїльський  особисто передав допомогу батькові хлопчика і молиться за здоров’я Іллюші. Сім’я Іллі вдячна кожному, хто надає, як моральну, так і матеріальну допомогу хлопчикові, справи якого йдуть все краще. Не можна гаяти час, якщо мова йде про шлях до щасливого і здорового життя хлопця. Світле свято Пасхи — найкращий час для того, щоб робити добрі справи. У всіх храмах Одеси будуть встановлені скриньки для пожертвувань, щоб спільними силами, підтримати Іллюшу та допомогти йому залишатись мужнім.

РЕКВІЗИТИ

Ілля Трофимчук

Банк отримувача Приват Банк

№ 5168 7555 2791 7971

Банк одержувача «Південний»

№ 4029 6100 2100 7930

Власник карток — Трофимчук Олена Василівна (мама Іллюші)

Тел. +38 050 060 47 77; +38 097 269 74 40 — тато Ігор

Комментарии закрыты