Ранок 6 квітня в гімназії №5 почався жваво. Напередодні свята Великдень в навчальному закладі вирішили провести благодійний ярмарок і зібрати гроші для колишнього учня гімназії — Іллюші Трофимчука. Підлітку всього 16 років, але в 2016 році він захворів на Саркому Юінга, рак хребта — з тих пір Ілля і його сім’я перебувають в постійному стані боротьби. Поїздки до Києва, лікування в одеській обласній лікарні, хіміотерапії і вставлення титанових імплантів у хребет. Зараз Іллюша знаходиться в Анкарі, де проходить чергову хімію — турецькі онкологи дають велику надію на одужання. Від щасливого майбутнього хлопчика відділяє лише значна сума, яку потрібно зібрати.

Ігор Трофимчук, тато Іллі

После окончания и после восстановления после этих химий, только после этого возможно проведение операции по трансплантации костного мозга. Сама операция без изменений будет стоить 45 тысяч долларов. Этот счет выставлен и именно на эту операцию происходит сбор средств.  

Сума на пересадку кісткового мозку — не підйомна для батьків Іллюші. До того ж вартість хімій в Туреччині обійшлася в 28 тисяч доларів — сім’я хлопчика виплачує рахунки частинами. Регулярно на допомогу приходять шкільні ярмарки. Весь час, що Іллюша бореться за здоров’я, його підтримують в гімназії №5.

Світлана Кіосєва, заступник директора гімназії №5

Я могу сказать что прошлогодняя ярмарка — это была самая большая сумма. Такая же, пасхальная, там было чуть больше 90 тысяч за 2 дня мы собрали. Были такие…даже не ярмарки, такие акции. Вот, например прошлая была, это мы монетки собирали. Мы там собрали не много, чуть больше 2 тысяч. Но это было настолько трогательно, когда дети приносили свои монетки, они разбивали копилки за 3 года и это для них самое ценное.

Дні перед Великоднем — самий час робити добрі справи. Як розповіли нам в гімназії, допомогти Іллюші хочуть абсолютно всі 32 класи учбового закладу, навіть ті діти, які не були з ним знайомі.

-Мы стараемся для тебя, мы очень надеемся что ты выздоровеешь и что всё будет хорошо.

-Желаю тебе скорейшего выздоровления, мы это делаем для тебя.

Ярмарка — это очень хорошо, потому что деньги нужны ему. Он болеет и от этого страдает вся его семья. Я надеюсь, такого не будет. Это очень плохо, когда дети и вообще люди болеют такими страшными болезнями. Я надеюсь, мы сможем ему как-то помочь.

 Якби не хвороба, Іллюша Трофимчук мав би зараз закінчувати 11 клас. Хоча Ілля давно не з’являвся в 5-й гімназії, однокласники і діти з паралелі не забувають його — юнаки зворушливо переймаються станом хлопчика і намагаються підтримувати його перш за все морально.

Привет, Илья, мы тут все очень переживаем за тебя, очень ждем твоего скорейшего выздоровления, надеемся что ты в скором времени присоединишься к нам. Это всё для тебя, мы очень по-дружески поддерживаем тебя, любим и ждем.

 Илья, я знаю что мы раньше не общались довольно тесно, но я хочу сказать что случившееся близко действительно каждому из нас. И поэтому, сейчас приближается такой светлый праздник. Мы желаем тебе искренне здоровья, чтобы ты скорее поправлялся. Чтобы у тебя в жизни случилось тоже самое. Всё светлое, самое хорошее.

 Привет Илья, я надеюсь что ты идешь на поправку. Мы действительно всей гимназией за тебя переживаем, за тебя болеем. Мы хотим чтобы наконец-то твоя болезнь тебя миновала. Нам было приятно с тобой общаться, мы надеемся что мы с тобой увидимся и не раз вживую. Пообщаемся, обнимемся, поздороваемся. Надеемся что ты в скором времени посетишь нашу гимназию здоровым.

Іллюша — дуже сильний хлопчик і ті випробування, які випали на його долю обов’язково повинні закінчитися одужанням. До того ж, поруч з ним борються і всіляко підтримують сотні небайдужих людей. Адже добро, яке зроблено спільними зусиллями, має найпотужніший ефект і найбільшу ціну — ціну життя дитини.

Ілля Трофимчук

Банк одержувача ПриватБанк

№ 5168 7555 2791 7971

Банк одержувача «Південний»

№ 4029 6100 2100 7930

Власник карток — Трофимчук Олена Василівна (мама Іллюші)

Тел. +38 050 060 47 77; +38 097 269 74 40 – папа Ігор

Комментарии закрыты