ВІЗУАЛЬНЕ ШОУ

В суботу ввечері в соборі Святого Павла (Кирсі) відбулось візуальне шоу «Імпресіонізм. Музика та живопис Франції» з серії проекту «Орган та жива палітра». Цей концерт — це зустріч творчості художників-імпресіоністів з творчістю французьських композиторів кінця 19 –го початку 20-го століть. Музика РавЕля, ДебюсІ, СатІ звучала у виконанні органістки собору Вероніки Струк, струнного квартету «Гармонії світу», солістки Наталі Шевченко. Найкращі живописні шедеври імпресіоністів підготував Степан Сух.

ЧЕРВОНІ ВІТРИЛА

29 та 30 вересня в театрі музичної комедії  відбулась прем’єра нового сезону!  Театральна гавань зустріла «Червоні вітрила» Олександра Гріна. Мюзикл за п’єсою Олександра Вратарьова – це цілий світ, де живуть відважні чоловіки та поетичні жінки, де можна почути шум моря і крики чайок, зустріти Асооль і Грея. Де віра в мрію творить дива.

ЛЮБОВ ДО ОДЕСИ

Мені тут знайоме кожне вікно… У Всесвітньому клубі одеситів відкрився проект Сергія Тетенка. Ідея його проста — показати, що краса Одеси не залежить ні від часу, ні від кольору. Що кожен куточок нашого міста красивий і неповторний — як на чорно-білій фотографії, так і на полотні художника. Акварелі Ігоря Летинського та фото Євгена Волокіна бачили наші кореспонденти.

Комментарии закрыты