медиагруппа «ГЛАС» четверг, 23 мая

20:2120:2120:21
Список программ
поиск:
Культурная палитра
о программе сетка вещания аpхив обратная связь форум

СПОГАДИ, ЯКІ ПРИНЕСЛА ВЕСНА


Смотрите в эфире с 12 апреля по 17 апреля, на телеканалах:

«PLUS»   «РАДИО ГЛАС 106.6»


«ІМ’Я, ЯКЕ НОСИТЬ ТЕАТР»
7 квітня культурна громадськість відзначала 118-у річницю від Дня народження видатного українського режисера, драматурга, народного артиста СРСР Василя Степановича Василька. Наш Український театр він очолював у різні періоди свого життя – загалом понад 20 років. А сьогодні «васильківці» пишаються тим, що Одеський академічний український музично-драматичний театр ось вже 16 років - з 1995 р. - носить ім’я видатного діяча, справжнього корифея українського театру.«АЛЬМАНАХ З ІТАЛІЙСЬКИМ ПРИСМАКОМ»
В ці дні побачив світ новий, 44-й випуск альманаху «Дерібасівська- Рішельєвська». Як завжди в ньому широкий вибір матеріалів на будь-який смак: статті по мистецтву та краєзнавству, проза і поезія. Так, М. Жванецький подарував альманаху своє оповідання «Вогонь», яке раніше не друкувалося. Помітне місце займає матеріал про вул. Рішельєвську, саме їй буде присвячений майбутній одеський календар. Також можна відзначити ще одну складову цього випуску - італійську тему. Що доволі природно та закономірно, адже італійці відіграли велику роль в становленні нашої Одеси, в її історії, культурі, торгівлі та промисловості. Редакція альманаху в цьому випуску помістила нариси одеситів, які мандрували цією чудовою країною, а також роботи відомого одеського художника С. Жалобнюка. На презентації нового випуску альманаху «Дерібасівська- Рішельєвська» з відчутним італійським присмаком побували і ми.«БАЛЕТ, ТЫ С ДАВНИХ ПОР МОЙ БОГ…»
Олена Барановська - балерина, народна артистка України – відзначає 30-річчя своєї творчої діяльності, 25-ть з яких пов’язані з Одеським національним академічним театром опери та балету. Її знає весь світ шанувальників балету. В творчому багажі - виступи в різних, порою навіть в неочікуваних місцях планети – наприклад, участь в концерті на египетських пірамідах. Серед зірок світового балету вона приймала участь в останньому концерті Р. Нурієва в Лондоні. Крім балету у неї вистачає часу і на сім’ю. Олена – турботлива матуся 2-х доньок, до речі старша вже також стала балериною, чудова дружина і просто дуже красива жінка.«ТВОРЧІСТЬ НА ДВОХ»Творчість на двох. У реабілітаційному центрі Благодійного фонду «Майбутнє», добре відомому одеситам як «Будинок з янголом» відкрилась дивовижна виставка – «Двоє» - це творче зібрання художника-костюмера Ірини Бабанової та її сина художника Олександра Бабанова. Авангардні картини та надзвичайні головні убори об'єдналися в одну експозицію. Як вони доповнюють один одного? І що може розлучити цих двох?
Анна Коренева «Культурная палитра» www.glasweb.com


Добавить новый комментарий
Имя:

Комментарий:

Пожалуйста, повторите цифры на картинке:


отобразить архив в виде календаря

  страницы:  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

30 января, 2012

УЗОРЫ СУДЬБЫ

23 января, 2012

ИДЕИ И ПРОЕКТЫ

27 декабря, 2011

ПОДВОДИМ ИТОГИ

20 декабря, 2011

«АЗБУКА ТАЛАНТА»

12 декабря, 2011

«НАСТРОЙЩИК ДУШИ»

06 декабря, 2011

ТАЛАНТ И ТРУДОЛЮБИЕ16 ноября, 2011

ОСЕННЯЯ РАПСОДИЯ

08 ноября, 2011

Время и расстояния

 
ГЛАС глас GLAS glas Одесса Odessa ТВ TV радио radio новости news телевидение Одесса радио Одесса реклама Одесса реклама на радио Одесса реклама на телевидении Одесса реклама на ТВ Одесса Ищу работу Продам участок Продам авто Ремонт квартир Требуются рабочие Требуется работа смс 3456 знакомства чат