У Головному управлінні ДПС в Одеській області відбулась зустріч начальника Головного управління Юлії Шадевської з головами 21 територіальної громади новоствореного Одеського району.
Юлія Шадевська окреслила основні напрями взаємодії, реалізація яких забезпечить додаткові надходження до бюджетів місцевих громад, а саме: легалізація доходів населення та викорінення на місцях такого явища як виплата заробітної плати в «конвертах»; проведення інвентаризації земельних ділянок та діючих договорів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих територіальним громадам у власність; активізація роботи з суб’єктами  господарювання та громадянами, які мають податковий борг з місцевих податків та зборів.
На зустрічі начальник Головного управління зазначила, що всі новостворені територіальні громади отримали абсолютно новий рівень як видаткових повноважень так і дохідних, тому мають забезпечити якісне виконання таких повноважень.
За результатами зустрічі учасниками напрацьовано механізми стосовно обміну інформацією та спільних дій з метою збільшення надходжень податків і зборів до бюджетів територіальних громад.

Комментарии закрыты