Багатьма святими угодниками прикрашена наша Церква. Кожен з них прославив Бога своїми справами, а своїм життям став прикладом справжнього служіння Христу. І одним з таких святих є святий праведний Іона Одеський.

1-го липня, в день пам’яті святого отця Іони, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі міста Одеси у співслужінні вікарних архієреїв і численного міського духовенства.

Святий Іона з дитинства відчув на собі всю тяжкість життя. Втративши в юному віці батьків, святий зрозумів, що в житті всі свої сподівання потрібно покладати тільки на Бога.

Але Господь ніколи не залишає сиріт і всіх, хто потребує допомоги. Чудовим чином прийшла допомога і юному сироті Іоні.

З часом праведний Іона отримав духовну освіту і став священиком. Початок ХХ століття — це важкі і смутні часи в історії нашої держави і Церкви. В цю непросту годину, коли наш народ терпів страждання і муки, праведний Іона став помічником для кожної людини, а також осередком духовності і святості у всій Одесі.

За його добре життя праведний Іона отримав від Бога дар чудотворення. Відомі випадки, коли по молитвам святого люди, які мали проблеми із зором, — прозрівали, повністю зцілюючись.

І саме в цей день, 1-го липня 1996-го року, були обрітені святі мощі праведного Іони.

Святий праведний Іона став зразком віри в Бога. Його святе життя — це той ідеал, до якого ми повинні прагнути.

Комментарии закрыты