За останні кілька років сім’я Олексійчук пережила багато потрясінь. Після подій 2014 року Світлана та Юрій Олексійчук, які є військовослужбовцями, разом з двома дочками переїхали з Криму спочатку до Києва, а потім до Одеси. В квітні цього року, життя приготувало нове випробування. У молодшої доньки Ірини виявили внутрішньомозкове утворення на мозочку.

Світлана Олексійчук, мати Іри

Дочка занимается танцами, мы готовились к соревнованиями, в апреле должны были состояться соревнования, должны были ехать в Каменец-Подольский. Готовились, были тренировки усиленные и она пожаловалась на головную боль. Я побоялась, мы обратились в поликлинику по месту жительства. В поликлинике доктор отправила нас в детскую больницу на Воробьева, к нейрохирургу на консультацию. Нейрохирург проводил там тесты. У неё немножко была нарушена координация. Она левой рукой не смогла дотронуться до кончика носа, реакция на свет врачу не понравилась.

Томограма і МРТ показали, що на мозочку у дитини знаходиться утворення. Страшне словосполучення — «потрібна операція», почула тоді мама Іри. Пізніше, вже доктори з інституту нейрохірургії в Києві також підтвердили наявність пухлини, але саму операцію робити не ризикнули — бояться важких наслідків.

Світлана Олексійчук, мати Іри

Сейчас вот, следующее МРТ, будет видна динамика, как она ведет себя сейчас, эта опухоль. То есть за предыдущий месяц, с апреля по май, она выросла почти в два раза. Она находится глубоко — это мозжечок, это развитие, это координация, это речь.

В кінці цього місяця Ірі Олексійчук виповниться цілих 12 років. Дівчинка сповнена енергії, не перестає радіти і вірить, що зовсім скоро вже зможе повернутися до заняття всього її життя — танців. За своє перебування в Одесі, дівчинка встигла потанцювати навіть для знаменитої школи Тодес і дати кілька концертів.

Іра Олексійчук

Меня зовут Ира, моя фамилия Олексийчук, отчество Юрьевна, а это кукла Алёнка. Я занимаюсь танцами с 3-х лет. То есть, можно сказать уже практически 9 лет. Я хожу на два вида танцев: на хип-хоп и на контемп. В Крыму я ходила только на хип-хоп, но у нас хип-хоп делился на 2 часа тренировок. Один час мы занимались хип-хопом, а второй у нас была, как акробатика, мы там растягивались, учились стойкам на голове, на руках.

На щастя, знімки пухлини дівчинки, завдяки волонтерам, потрапили на консультацію в клініку, в Ізраїль. Саме тоді у сім’ї Олексійчук з’явилася надія, лікарі дають гарантію — Іра може одужати.

Світлана Олексійчук, мати Іри

Израиль готов нас взять на операцию. Они говорят, что сейчас благоприятное время, пока маленькая опухоль. Для ребенка очень хорошие шансы — обойтись без химиотерапии. По прайсу, лечение обойдется в чуть больше 60 тысяч долларов. У нас таких денег нет, мы военнослужащие, у нас съемная квартира, здесь в Одессе.

60 тисяч доларів — така ціна здоров’я дівчинки. Маленька Іра — справжній боєць і сподівається, що зовсім скоро зможе повернутися на танці, ходити на які лікарі поки що заборонили. Як і у будь-якої дитини, у Іри є мрія, яка, ми впевнені, зовсім скоро справдиться.

Іра Олексійчук

Вообще у меня много мечтаний, но моя основная мечта — это завести собаку, маленького щеночка. Либо хаски, либо немецкую овчарку.

Доброта існує там, де ми творимо її власноруч. У тяжкі часи для нашої країни варто особливо поспішати робити добрі справи. Навіть одна людина може змінити все, а сьогодні мова йде про те, що саме ваш вчинок може врятувати здоров’я людини і подарити Ірі і її родині найцінніше — щасливе майбутнє.

РЕКВІЗИТИ:

Іра Олексійчук

Банк одержувача Приват Банк
5168
7420 3070 5853

Власник карти — Олексійчук Світлана Анатоліївна

Тел. +38095-388-84-32

Комментарии закрыты