ВЛАДИМИР ВЫСОЦКИЙ — 80

  Одеська кіностудія урочисто відзначила 80-й день народження легендарного актора, поета, барда Володимира Семеновича Висоцького, чия творчісь пов’язана з діяльністю нашої кінофабрики. За 15 років плідної співпраці Висоцький знявся в Одесі в фільмах «Вертикаль», «Короткі зустрічі», «Білий вибух», «Небезпечні гастролі» та «Місто зустрічі змінити неможна». Всі ці картини демонструються в рамках тижня кіно, присвяченого ювілею видатного артиста. Крім того, саме 25 січня, в день народження Володимира Висоцького відвідувачів чекала низка приємних сюрпризів. Подробиці — в сюжеті.

 ИСТОРИИ ОДЕСКОЙ КИНОСТУДИИ

  До студії ми запросили представницю відомої в Одесі і за її межами кінематографічної династії Логвинових – Валерію. Чиї батько та дідусь – видатні майстри освітлювальної справи. Батько Олег Логвінов – зараз заступник начальника операторсько-освітлювального цеху. Дідусь Валерій Олександрович також був освітлювачем и свого часу попрацював з Володимиром Висоцьким, чий ювілей широко відзначався минулого тижня.

ДЕНЬ ПАМЯТИ ХОЛОКОСТА

Голокост, або як кажуть на івриті «ШоА» — страшна катастрофа, яка забрала життя 6 мільйонів євреїв і назавжди залишилася в пам’яті народів усього світу. 27 січня, в день звільнення радянськими військами концтабору «Освенцим» в якому загинуло до 4 мільйонів осіб, Організація Об’єднаних націй заснувала День Пам’яті Голокосту. Про те, як одеські євреї, які пережили Голокост передають священну пам’ять із покоління у покоління — наш наступний сюжет.

ВЫСТАВКА  В МУЗЕЕ

 З 22 січня до 3 лютого в Одеському історико-краєзнавчому музеї відкрита виставка «Українська революція 1917-1921: 100 років боротьби». Виставка увічнює пам’ять героїв початку ХХ століття і водночас відображає нашу сучасність, так як мова йде про століття українського парламенту, уряду, дипломатії, тощо. Детальніше — далі в сюжеті.

Комментарии закрыты