Геннадій Труханов перевірив виконання робіт на станції юних техніків «Сігма» на вулиці Паустовського. Тут, а також в школі №71 і в дитячому садку №255 за рахунок міського бюджету проведені ремонти, закуплено обладнання, створений повноцінний спортивний комплекс. На станції юних техніків Одеський міський голова ознайомився з роботою 66-ти(!) дитячих кружків та з тим, що зроблено для того, щоб вони працювали. Тут виявляють свої найрізноманітніші таланти і хлопчики, і дівчатка. Чимало дітей з малозабезпечених сімей, як розказала директор станції Оксана Костенко, і місто приділило значну увагу цьому об’єкту. Депутат міськради Сергій Страшний детально розказав, які роботи проведені.

Геннадій Труханов зустрівся з юними винахідниками та їх викладачами. Учні продемонстрували роботів, якими можна керувати за допомогою смартфону.

Одеський міський голова відвідав стадіон школи №71, на якому створений повноцінний спортивний комплекс не тільки для учнів, а й для всіх бажаючих.

Цей стадіон є одним з найбільших стадіонів в Суворовському районі Одеси з унікальним тенісним кортом, майданчиком для футболу, баскетболу, волейболу, тренажерами, біговими доріжками зі спеціальним покриттям. Далі мер проінспектував майданчики в дитячому садку — з весни тут облаштовані три з одинадцяти, планується до кінця року завершити ще один майданчик. Крім того, місто оновило і фасад будівлі.

Педагогічний колектив дитсадка подякував мерові за турботу, а маленькі вихованці продекламували Геннадію Труханову вірші.

Комментарии закрыты