В Одесі активісти громадської організації «Вуличний фронт» знайшли притулок для тварин «Веселка», в якому більше 40 кошенят були замкнені в брудній коморі. Частина кошенят вже була мертва. Власниці притулку приносили кошенят і гроші на їх утримання. Мертвих кошенят відвезли у ветеринарну лікарню, де після проведення експертизи встановлять причину їх смерті. Решта тварин чекають на допомогу ветеринарів і новий будинок. Подробиці — далі у сюжеті

Історія зі знайденими кошенятами в так званому притулку «Веселка» сколихнула всю Одесу. Деяка жінка, яка називає себе власницею цього концтабору для тварин, на Староконному ринку за гроші брала до себе пухнастих вихованців і замість обіцяних догляду та любові, кидала вмирати нещасних кошенят в коморі. Закатованих тварин — близько 50 кошенят — знайшли активісти громадської організації «Вуличний фронт» в районі Пересипі. Розповідають, видовище не для людей зі слабкими нервами.

Дем’ян Ганул, лідер ГО «Вуличний фронт»

Мертвих кошенят забрали на експертизу поліція разом з цією жіночкою, яка не зовсім є здоровою я вважаю, їй місце в Александровці, взагалі, це моя об’єктивна думка і потім ми вже власноруч вилучили кошенят, які там були живі, хворих дуже багато, без цієї жінки. Може не повністю в рамках закону але в рамках совісті та людяності, напевно. Вилучили, частина кошенят перебуває зараз в клініці зараз, близько 15 напевно. Деякі загинули, тому що всіх врятувати не можна було і зараз саме в нас у «Вуличного фронту» знаходиться 16 кошенят, деякі в важкому стані.

Зараз за життя нещасних кошенят борються ветеринари декількох клінік. Частина з них вже абсолютно здорові і чекають на свого нового господаря. Не залишилися осторонь від проблеми, і зоозахисники міста. Свою допомогу надають у вигляді фінансової підтримки та правильного догляду за чотириногими одеситами.

Вікторія Козаченко, зоозахисник

В принципе, котят можно разбирать, ребята сделали свое, они не профессиональные волонтеры, они столкнулись с трудностями, они не очень умеют кормить и ухаживать за маленькими котятами, но они стараются и действительно, они делают все возможное и невозможное. Этим котятам нужен новый дом, ребята не в состоянии за ними ухаживать, тем более в таком количестве. К одесситам я хочу обратиться только с такой просьбой — постарайтесь помочь, может быть кто-то из вас хочет пушистого друга, может быть кто-то из вас готов помочь ребятам финансово, может быть кто-то из вас готов помочь в клинике, потому что лечение котят дело очень недешевое, у ребят нет своих средств, тем более в таком количестве и они, конечно, не рассчитывали, что ребята, которые вот такое огромное дело делают, что они станут кошачьими папами и будут вошкаться с котятами. Поэтому я очень прошу, господа одесситы — помогите. Они сделали хорошее, доброе дело, помогите в ответ и вы.

Що стосується живодерки-власниці злощасного притулку, то проти неї відкрито кримінальне провадження, і крапку в цій історії з нелюдським ставленням до братів наших менших поставлять правоохоронні органи. За словами місцевих жителів, цей притулок, «Веселка», існує вже близько 10 років. Зоозахисники сподіваються, що можливо, тепер, коли історія набула такого резонансу, його діяльність нарешті припинять.   А допомогти безпритульним кошенятам може кожен одесит. Для детальної інформації ви можете зателефонувати за номером, який бачите на екрані.

+38 097 876 33 72

Дем’ян Ганул, лідер ГО «Вуличний фронт»

Комментарии закрыты