ВИШУКАНІ ПРОГРАМИ ОРГАННИХ КОНЦЕРТІВ

 Традиційно кожного місяця в одеському оперному театрі проходять концерти органної музики. Для участі запрошуються солісти з інших міст чи країн, а також одеські виконавці мають можливість виступити на сцені оперного. В травневому концерті брала участь одна з постійних учасниць, дипломант міжнародних конкурсів, органістка Ольга Єфремова в ансамблі з молодими музикантами театру — віолончелістом Олександром Лисюком та трубачем Віталієм Буйницьким. Ольга завітала до нашої студії сьогодні

ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПУШКІНА

«Я жил тогда в Одессе пыльной». За 13 місяців перебування в нашому місті Олександр Пушкін написав перші 2,5 глави роману «Євгеній Онєгін». І таким чином увічнив місто на сторінках свого твору. Тому день народження видатного поета — дата, повз яку не може пройти Одеська національна опера. Це багаторічна традиція, від якої в театрі відходити не збираються. 16 червня до дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна тут показали оперу Петра  Ілліча Чайковського «Євгеній Онєгін» у концертному виконанні.

 БУ-РА-ТІ-НО!

Діти — для дітей. 14 червня в «Будинку з ангелом» маленькі актори Театральної студії Гоголя показали виставу «Буратіно», поставлену за всіма правилами комедії дель арте — італійського майданного театру, спектаклі якого створювалися методом імпровізації. Поринути в дивний світ мистецтва і всепоглинаючою доброти зможемо просто зараз — в нашому наступному сюжеті.

 

 

Комментарии закрыты