Більше 80 років компанія Jaguar створює автомобілі, що будять почуття. Перехід на електроенергію цього не змінить. Він лише розширить можливості для створення красивих і швидких автомобілів, якими славиться бренд Jaguar. І доказ цьому — перший повністю електричний кросовер Jaguar I-PACE, про який Ви можете дізнатися в автоцентрі ROYAL MOTORS на Михайла Грушевського, 39-Б.

Привабливий дизайн підкреслюється вишуканим інтер’єром і практичністю кросовера. Функціональна повнопривідна трансмісія забезпечує високу продуктивність при нульових викидах. Його новітні технології працюють безшумно. Він викликає захоплення, коли Ви їм керуєте і коли Ви просто за ним спостерігаєте.

Артем ЛЮБКЕВИЧ, ROYAL MOTORS
Jaguar I-PACE кардинально отличается от автомобилей с бензиновыми или дизельными двигателями. В движение автомобиль приводят два эффективных и компактных синхронных электромотора с постоянными магнитами. Благодаря эффективному полному приводу и высокому крутящему моменту I-PACE мощностью 400 л.с. демонстрирует при разгоне характеристики спорткара. Уже через 4.8 секунды на спидометре будет значение 100 км/ч. Линейное ускорение I-PACE происходит мгновенно, без задержки и прерывания на переключение передач.

Чистий, екологічний, зручний, безпроблемний — це майбутнє автомобіля і його власників. Відвідування автозаправної станції залишиться в минулому — акумулятор I-PACE можна заряджати від звичайного роз’єму настінної розетки або на громадській зарядній станції. Акумуляторна батарея I-PACE на 90 кВт-год замінює паливний бак. Її літій-іонні мікросхеми з високою енергетичною щільністю зберігають енергію автомобіля.

Артем ЛЮБКЕВИЧ, ROYAL MOTORS
Заряжать автомобиль во время дождя или даже во время стоянки на снегу безопасно, поскольку система зарядки полностью автономна. На одной полной зарядке можно преодолеть 480 км.

Jaguar I-PACE компактний зовні, але просторий всередині. П’ять повнорозмірних сидінь, рекордний для кросовера таких габаритів багажник — від 656 до 1453 літрів зі складеним заднім рядом сидінь. Серце I-PACE — плавна центральна консоль з новітніми інформаційно-розважальними системами. Вона оснащена 10-дюймовим сенсорним екраном, вбудованим в приладову панель, і нижнім 5-дюймовим екраном з роздільними багатофункціональними поворотними перемикачами. Перед очима водія розташувалася цифрова приладова панель з екраном 12,3 дюйма.

Артем ЛЮБКЕВИЧ, ROYAL MOTORS
Наличие нескольких панелей позволяет вам контролировать сразу несколько процессов. Например, вы можете включить навигационную систему в главном окне и вывести на боковую панель управление телефоном. Для переключения между панелями нужно просто провести по экрану вверх или вниз. Для I-PACE доступна интеллектуальная функция распознавания голоса, которая позволяет выполнять разнообразные действия, не отвлекаясь от управления автомобилем. Например, вы можете сказать: «Настроить на частоту 97,9» или «Позвонить домой».

У салоні Jaguar I-PACE Ви будете почувати себе спокійно і безпечно. Приємну атмосферу в ньому допоможе створити опціонна система іонізації, що підвищує якість повітря. Піклуючись про Ваш комфорт і здоров’я, вона нейтралізує неприємні запахи і очищає повітря від бактерій.

Артем ЛЮБКЕВИЧ, ROYAL MOTORS
Информационно-развлекательная система Touch Pro Duo упрощает процесс управления технологиями I-PACE. Вы всегда будете на связи с цифровым миром.

Хвилюючий вигляд, простота управління і справжнє задоволення від водіння — Jaguar I-PACE по праву став самим інтелектуальним п’ятимІсним спорткаром у світі.

Артем ЛЮБКЕВИЧ, ROYAL MOTORS
Появление Jaguar I-PACE в Украине планируется уже в конце этого года.

Новий I-PACE — електричне майбутнє Jaguar. Це результат восьми років безперервних інновацій та проектування. Цей перший акумуляторний електромобіль, розроблений з нуля, — знаменує вступ компанії Jaguar Land Rover в еру електрифікованих силових агрегатів.

Автоцентр ROYAL MOTORS:
Одеса, Михайла Грушевського, 39-Б
(048) 734-18-00

Front page

Комментарии закрыты