Минулого місяця в Одесі відкрили Центр інтегрованих послуг, де кожен одесит може оформити різні види допомоги та отримати низку необхідних документів. Центр пропрацював місяць у тестовому режимі і сьогодні можна говорити про унікальний приклад не лише для міста, а й для всієї країни.

Олена Китайська, директор Департаменту праці та соц. політики ОМР

Этот центр — это фронт-офис нашего Департамента по обращению граждан. Сегодня на конкурсе социальных услуг были применены все технологии прозрачного офиса, но в отличие от других регионов, мы пошли по пути создания не просто прозрачного офиса как самой формы организации приема граждан, а перейти в немножечко другую плоскость вопроса оказания социальных услуг.

Сьогодні в одному місці представлені працівники територіальних центрів соціального обслуговування, районних управлінь соціального захисту, Служби зі справ дітей; є домовленості з Головним управлінням Пенсійного фонду та Центром зайнятості.

Олена Китайська, директор Департаменту праці та соц. політики ОМР

Здесь есть по образованию и юристы, и психологи. Очень многим нужна первоначально даже не социальная услуга, а какая-то психологическая. Поэтому здесь есть отдельно переговорочные, куда забирается человек и с ним уже работает психолог по оказанию психологической помощи.

Як зазначила директор Департаменту праці та соціальної політики, найголовнішою метою при створенні Центру було забезпечення комфортних умов прийому. Так умови, які наразі створені у Центрі, навіть за великого скупчення людей, не заважають ані працювати, ані чекати своєї черги.

— Вы сейчас должны будете предоставить форму №1, доходы всех членов семьи, и на захоронение.

— На оказание материальной помощи. У меня жена очень больная.

— Скажите, а у вас чеки есть?

— Чек уже на десять тысяч есть.

— Есть, да? Хорошо, сейчас будем писать заявление. Возьмите ручку.

З наступного тижня Центр інтегрованих послуг переходить на прийом всіх заяв з муніципальних видів допомоги, і займатиметься питаннями з первинного консультування щодо надання всіх видів соціальних послуг

Комментарии закрыты