Как российский «Сбербанк» убивает одесский футбол — пресс-конференция под таким названием прошла на территории одесского стадиона «Черноморец». Руководство футбольного клуба предупреждает: ситуация сложная. Российский банк сегодня не идет ни на какие уступки, требуя вернуть здесь и сейчас огромный кредит в валюте. Залогом которого выступает не только сам стадион, но и другое имущество клуба.

Війна в України вже давно вийшла за рамки східних областей. Держава-агресор завдяки старанням окремих діячів проводить потужне ослаблення нашої економіки. Ні для кого не секрет, що мільярдні суми виводяться в сусідню державу за допомогою мережі філій російських банків. Завдання у таких фінансових установ єдине — всіма засобами домагатися переходу під контроль Росії максимальної кількості українських підприємств, об’єктів нерухомості та виробничих потужностей. Факт військової агресії з боку Російської Федерації по відношенню до України визнаний як на вищому державному, так і на міжнародному рівні. Країною-агресором Росію визнали і депутати Одеської міської ради… А по суті, ми самі даємо можливість ворогові фінансувати свою війну з нашої кишені. Яскравий приклад цьому — футбольний клуб «Чорноморець», який став жертвою російського «Сбербанку».

Минулого місяця одне із дочірніх підприємств «Сбербанку Росії» виграло у ФК «Чорноморець» суд першої інстанції. Йшлося про непогашені боргові зобов’язання, які виникли у «Чорноморця» при будівництві нової футбольної арени для прийому «ЄВРО-2012».  Як відомо, згодом Одесу згодом виключили зі списку міст, які прийматимуть чемпіонат, але керівництво клубу , незважаючи на складнощі і відсутність допомоги з боку держави, прийняло рішення добудувати стадіон і подарувати одеситам нову сучасну арену.

Фёдор Якимов, глава юридического департамента ФК «Черноморец»

Наша позиция однозначна — проиграна битва, но не проиграна война. Есть действующая юридическая процедура, обжалование этого решения, мы считаем, что при вынесении этого решения не были требования действующего законодательства, при вынесении решения суд, на наш взгляд, не рассмотрел все вопросы с позиции справедливости, адекватности, с позиции тех политических и экономический реалий, в которых на сегодняшний день, к глубокому сожалению оказались наша страна, наша жизнь и наш клуб. По этому, в установленном порядке мы подали апелляционную жалобу

До 2014 року футбольний клуб виконував всі кредитні зобов’язання перед «Сбербанком Росії». Однак криза в країні і зростання валюти унеможливило належне виконання кредитних зобов’язань з боку ФК «Чорноморець», який сьогодні є всього одним з трьох футбольних клубів Прем’єр-Ліги, які не мають боргів ні по заробітній платі, ні за іншими статтями витрат. Користуючись важкою ситуацією, банк країни-агресора, відкидаючи всі пропозиції про компроміс, всіма силами  намагається знищити одеський «Чорноморець» Юрист футбольного клубу висловив сподівання, що колегія суддів при розгляді апеляційної скарги візьме до уваги нинішні реалії і винесе справедливе рішення.

Будь-яка допомога противнику повинна розцінюватися як зрада інтересів нашої держави — переконані представники футбольного клубу. То ж саме з такої позиції варто розглядати рішення одеського суду першої інстанції, який виніс рішення на користь російського банку, тим самим фактично дозволивши Росії фінансувати війну за рахунок одеситів.

Сергей Керницкий, генеральный директор ФК «Черноморец»

Сейчас, когда банк одним решением Хозсуда хочет получить все эти деньги сразу, либо потом другими методами. Мы ж тоже не знаем, куда пойдут эти деньги российского банка. Пойдут ли они на те снаряди или другое вооружение, которое будет стрелять против нас.

 

За словами директора клубу Сергій Керницького, керівництво клубу має намір залучити до захисту майбутнього футболу усіх, кому він небайдужий. Адже одеський футбольний клуб, незважаючи на всі складності, продовжить розвиватися і радувати своїми успіхами та досягненнями одеситів.

Сергей Керницкий, генеральный директор ФК «Черноморец»

«Футбольный клуб «Черноморец» был, есть и будет. При чем, в этом году знаменательная дата — 80-летие официального существования клуба. В субботу в 14.00 мы начинаем весеннюю часть чемпионата Украины матчем с Карпатами. Поэтому, пользуясь случаем, я приглашаю всех желающих посетить этот матч и подержать команду. Мы уже повторили — будем бороться до последнего. надеемся, что эта борьба с вашей помощью, с помощью футбольной общественности, любителей одесского футбола, она будет выиграна.

Апеляційну скаргу від Футбольного клубу «Чорноморець» суд розгляне в кінці березня. І від цього рішення буде залежати відповідь на головне питання  — на скільки судова влада готова стояти і захищати інтереси власної країни.

Комментарии закрыты