Одеська національна академія харчових технологій вже готується до Нового Року. В актовій залі відділення інституту Холоду, кріотехнологій і екоенергетики ім. Мартиновського і ОНАХТ на Дворянській поставили не тільки величезну ялинку, а й новорічну казку для особливих гостей — учнів 1-4 класів шкіл Одеси. Актори на сцені — самі студенти Академії, які в черговий раз довели, що отримувати технічну спеціальність і одночасно з цим, бути творчою людиною – цілком реально. Варто сказати, що для студентів ОНАХТ працювати з дітьми — не рідкість, адже вони також часто проводять майстер-класи для школярів.

Олена Канонихіна, проректор з науково-педагогічної частини ОНАХТ

И сегодня все кто будут на сцене — это не профессиональные артисты, это только наши студенты. Мы гордимся нашими талантами, делаем всё, чтобы ребята, которые получали техническое образование развивались ещё и как личности и показывали насколько они талантливы. Сегодня они дарят свою премьеру, детскую новогоднюю сказку школьникам города Одессы. Академия готовит специалистов очень широкого профиля. Ребята приходят к нам, мы стали практиковать мастер-классы — непосредственно попробовать как и что. Мы открыли новую лабораторию робототехники. Это просто восторг. Когда они имеют возможность прикоснуться к настоящему роботу.

Раді діти — раді і вчителі. Учитель початкових класів Валерій працює з молодшими класами вже 5 років і розповів нам що пропозиції сходити на святковий захід від Академії здивувався і зрадів — сьогодні навіть маленькі діти перестають вірити в новорічну казку і чарівником стає кожен, хто хоче показати дітворі справжнє диво.

Валерій Іванчиков, вчитель ЗОШ №16

Потому что сейчас такое время, когда родители не прививают эту любовь. Вот я даже слышу на переменах, когда дети между собой начинают говорить: «Я не верю в Деда Мороза, я не верю в Святого Николая». А я понимаю что где-то в глубине души, значит они не верят в добро. Такие мероприятия, когда дети видят сказку, они начинают  в неё верить. Сказать что работать тяжело — нет, мне очень нравится работать именно с маленькими детьми, это связано с тем, что они более искренние, более открытые. Они говорят правду, они ещё не умеют врать и не умеют сочинять что-то. Фантазировать, но никак не врать.

Нинішнім відвідувачам Одеської Національної Академії Харчових Технологій не так багато років — вони не можуть всидіти спокійно на місці, раз у раз хочуть підбігти ближче до сцени. Поки що дітям складно розібратися з тим, яку ж професію отримують студенти ВИШу — для них вони казкові герої і персонажі новорічних історій.

Олена і Аліса, 10 років

-Они учатся на юристов, на…теперь ты

-Пиццу готовить 

-Я хочу сказать что они большие молодцы, они добились того, что показывают сейчас на публике и они молодцы.

-Поздравляю всех с 2018 новым годом, чтобы у них все было хорошо, успехов и хороших оценок. 

-Успехов Пищевой Академии!

Вова і Даня, 8 і 7 років

-В Академию

-А чем тут занимаются, какая это Академия?

-Тут учатся те, кто закончили уже все классы 

-Я желаю всем студентам хорошо учиться. 

-И хорошо сдать сессию.

Валерій Іванчиков, вчитель ЗОШ №16

Академии хочется пожелать процветания, больше наград, больше достижений, больше студентов, которыми можно гордиться. Естественно сил, терпения, потому что поколение хочет меньше учиться.

Олена Канонихіна, проректор з науково-педагогічної частини ОНАХТ

Здоровья, достатка, удовольствия от работы, которую они делают. И маленьким, и взрослым, и студентам, и преподавателям. И, конечно же, уверенности в своем будущем.

Пригоди, відважні герої, пісні, танці і звичайно ж щасливий кінець — близько 200 учнів молодших класів міста змогли відчути атмосферу прийдешніх свят разом зі студентами Одеської національної Академії харчових технологій. Адже Новий рік приходить в гості до всіх, хто щиро в нього вірить — не залежно від вашого віку. І найдорожчий подарунок — це можливість повірити в те, що чудеса трапляються з усіма без винятку – і з маленькими, і з дорослими.

Комментарии закрыты