7 листопада свою першу річницю відзначила команда з розробки електричних транспортних засобів Smartmoto Challenge. З цієї нагоди в центральному корпусі Одеського національного політехнічного університету презентували останні роботи команди та поділились досягненнями цього року. А досягнень багато! Конструкторське бюро, на чолі якого стоять 6 професіоналів, за 1 рік встановило 4 національні рекорди України в сфері легкого електротранспорту і накопичило величезну базу даних з різних видів техніки: велосипеди, скутери, мотоцикли — і навіть автомобілі, які піддавались серйозним випробуванням.

Василь Далеченко, керівник проекту з розробки електротранспорту

Для испытаний наших двух последних работ — вот, в центре стоит такой грузовой скутер — мы решили испытывать их не в тепличных условиях. Не на стадионе для велокольца, не в пиццерии с перевозкой, грубо говоря, одного килограмма продукции. А решили испытывать их на строительных рынках. То есть в один момент наш скутер мог перевозить, кроме водителя, еще около 200 кг груза. Или до 6 кубов какой-нибудь объемной… пенопласта, минеральной ваты и так далее. И в этом его такая инновационность.

І на цьому команда не планує зупинятись! Керівник проекту поділився деякими планами щодо майбутньої роботи, яка повинна повністю відповідати всім викликам сучасного міста.

 Василь Далеченко, керівник проекту з розробки електротранспорту

Потому что большинство развития современного города не предполагает каких-то там крупных механизмов. Мы когда выходим на улицу, видим, что практически пройти от личных автомобилей невозможно. Поэтому большинство тех решений, которые мы собираемся в ближайшем будущем воспроизводить, они носят такой, прямо субкомпактный характер. То есть это все, в принципе, где-то в пределах смарта.

А ми бажаємо винахідниках успіху та втілення їхніх розробок в різноманітні види технічної промисловості! Адже саме їхня діяльність рухає світ вперед!

Комментарии закрыты