22 березня управління дорожнього господарства міста Одеси оприлюднило свій звіт за минулий 2017 рік. Мабуть, одеситам й не треба багато казати про те, які саме дороги, площі, перехрестя були відновлені й стали схожі на європейські, гарні й зручні. Реабілітовані шляхопроводи на Буніна, на мосту Коцебу, по вулиці Толбухіна на ділянці Глінки-Петрашевського, на Київському шосе, на Довгій, на Тираспольській площі, яка стала справжньою окрасою транспортного центру міста.

Андрій ШМАГАЙ, начальник управління дорожнього господарства ОМР
За счет средств бюджета города Одессы было обустроено и восстановлено твердое покрытие общей площадью 518,3 тыс.кв.м на общую сумму 652,3млн грн. Была применена технология по ремонту асфальтобетонного покрытия струйным методом, при которой весь цикл операций выполняется одной машиной, что приводит к сокращению трудоемкости работ и экономии материалов. Кроме того, учитывая, что при выполнении ямочного ремонта задействован только один механизм, появилась возможность выполнить ремонт оперативно в различных местах, где возникла выбоина, — без подготовительных работ.

Управлінням дорожнього господарства Одеської міської ради також були виконані заходи, передбачені міською цільовою програмою «Благоустрій околиць міста» на 2016-2020 роки — з капітального ремонту об’єктів дорожнього покриття, які перебували в незадовільному стані протягом багатьох десятків(!) років.

 Андрій ШМАГАЙ, начальник управління дорожнього господарства ОМР
В 2017 году управлением дорожного хозяйства выполнялись работы по капитальному ремонту улицы Ольгиевской на участке Софиевская-Нежинская с обустройством велосипедных дорожек, начаты работы по строительству велопешеходной эстакады на Трассе здоровья на участке от 8-ой станции Большого Фонтана до 10-ой станции.

Крім цього й мешканці міста, й наші гості позитивно оцінюють ту увагу, яку в минулому році управління дорожнього господарства приділило потребам жителів з обмеженими фізичними можливостями: на багатьох перехрестях в центрі міста з’явилися пандуси, ремонтувалося тверде покриття, що прилягає до одеських міських товариств інвалідів. Начальник управління Андрій Шмагай у ході звітної прес-конференції ознайомив пресу й з планами на рік, що наступив.

Андрій ШМАГАЙ, начальник управління дорожнього господарства ОМР
В 2018 году запланированы работы по завершению капитального ремонта улицы Преображенской на участке Жуковского-Софиевской, Пересыпского моста; будут продолжены работы по улице Хуторской; будут более беспрепятственными переезды по Ицхака Рабина,26, на 5-ой станции Большого Фонтана.

І на завершення начальник управління дорожнього господарства Одеської міської ради підкреслив, що в першу чергу для городян в місті ремонтуються й будуть доводитись до ладу дороги, якими їздить громадський транспорт.

 

Комментарии закрыты