З 18 по 25 вересня у місті Генічеськ, що в Херсонській області пройде закриття літнього кайтового сезону — екстремального водно-повітряного виду спорту. 3 етап Чемпіонату України, Кубок України з Кайтбордінгу відбудеться на «Арабатка Клаб». Чемпіонат включає в себе гонки та дисципліни зі стрибків. Змагання будуть відбуватися у форматі Фрістайл.

Олексій Рублевський, член президії Федерації кайтбордінгу і серфінгу України

Фристайл будет проходить в нескольких категориях — это олд и нью скул. Олд — это прыжки на крбках в высоту со снятием досок и вращением в воздухе. Нью скул — это прыжки со снятием с крюка и различными перехватами в воздухе.

У заході візьмуть участь 50 спортсменів з усієї України. Змагання будуть оцінювати 3 судді по 10-бальній шкалі: кожного спортсмена по складнощі трюків, які він виконує.

Михайло Сербін, член президії Федерації кайтбордінгу і серфінгу України

Особенность этого года и соревнований в том что у нас при поддержке магазина будут даны высотомеры, называются они ВУ — это такие датчики, которые крепятся на доску и они измеряют высоту прыжка. Например, в дисциплине Олдскул каждый спортсмен ставит себе на доску этот датчик ВУ и после прыжков эти датчики пишут результаты каждого спортсмена.

Комментарии закрыты